Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Mivel győzzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mivel győzzem meg? Mivel/Hogyan szoktassam le?

Figyelt kérdés
A párom cigizik, és ez engem zavar, már beszéltünk erről, akkor azt mondta jó leteszi és utána tényleg úgy tűnt ,hogy már nem cigizik még csak érezni sem éreztem rajta soha a cigi illatát, pedig én is egy jó ideig szívtam. Aztán szétmentünk egy apró kis dolog miatt, ekkor kiderült, hogy ugyan úgy cigizett, csak úgy csinálta, hogy én ne vegyem észre, mindig olyankor amikor nem találkoztunk. Most újra összejöttünk és amikor azt kértem tőle, hogy tegye le, de tényleg akkor azt mondta: "Tudod, hogy nem lehet megváltoztatni, ne is próbálj!" Mit tegyek hogy leszokjon?
2012. máj. 23. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Ezt neki kell akarnia. Szerintem ha nem akarja letenni akkor nem is fogja.
2012. máj. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha engem zavar? Akkor mit tudok vele csinálni?
2012. máj. 23. 17:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a baj ha nem akar leszokni akkor nem is tudod erőltetni akármennyire is szeret ez szenvedély és nehéz lemondani róla. Nagyon indokos okot kell kitalálni amivel megtudod zsarolni és nem vesztesz semmit vele.Vagy ha annyira zavar akkor ha nem tud lemondani de nagyon szereted akkor mond neki hogy szívja nyugodtan de te nem akarod sem látni sem érezni a cigi szagot.De azé nem okoz gondot nektek amit cigire költ?
2012. máj. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, egyenlőre nem élünk együtt így nem egy kasszából vagyunk. Viszont nem azzal van bajom, hogy érzem rajta, azzal van bajom, hogy az ilyen hülyeségeit mindig valameik haverjától veszi fel, az egyik haverja ivott, akkor ő is ivott, most a haverja cigizett most ő is aztán van egy haverja aki a város legveszélyesebb bulizóhelyére jár, ahol össze- vissza d*gnak, most akkor azt is fel fogja venni?! Meg már magában gondolat zavar, hogy cigizik, mikor ő miatta szoktam le én is. És mondom, nem az szaga zavar vagy valami, hanem 1. nekem egyfajta szenvedés látni és nem rágyújtani. 2. ő is mondja hogy majd akkor most is úgy csinálja ne érezzem, a szaga mondom nem zavar, csak a tudat! Hogy tüdőrákot kap meg a hasonló, a nagymamám 3 éve tüdőrákban hunyt el és ő is cigizett.
2012. máj. 23. 18:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? 15? hogy ennyire hat rá a haverja?
2012. máj. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én 17, ő 19
2012. máj. 23. 19:15
 7/7 Gergo_30F ***** válasza:

az eddig leírtak alapján kár próbálkoznod, a maximum, amit elérsz a zúgdohányzás és a vele járó bűntudata, ami a kapcsolatotok kárára fog menni. ezt csak súlyosbítja bármilyen zsarolás.

az a helyzet, hogy a srác világosan megfogalmazta az opciókat:

-elfogadod így

-szakítotok


a többi rajtad áll.

2012. máj. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!