Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezzem vissza volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza volt pasimat és, hogy ő kezdeményezzen? Még február elején szakítottam vele. Tegnap nem mentek dolgozni, aztán bejöttek suliba. Tesi teremnél ott voltak.

Figyelt kérdés
Beszéltünk aztán mondták, hogy ha van kedvem menjek velük az osztályukba. Mentem velük. Odaült mellém, mondta, hogyha zavar átül a terem másik felébe, meg, hogy jó napja van, mert találkozott meg beszélt valakivel(velem). Stb. Nagyon kedves volt.
2012. máj. 23. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
na jó nem tudom mivan a tesiteremmel de ink nem is firtatom. ez a hogy szerezzem vissza a volt pasim úgy h ő kezdményezzen dolog nagyon durván hangzik. Először is lány vagy. legyen annyi tartásod h nem rohansz egy fiú után. de ha ő kezdeményezni akar akkor fog is. te ezt nem tudod elérni. egy pasi nem egy báb
2012. máj. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Te szakitottál vele, nem tudom hogy mer e kezdeményezni ujra adj felé érthetö jeleket hogy ujra kezdenéd vele legalább legyen kiindulópontja
2012. máj. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi!:-)
2012. máj. 23. 19:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elárulom: már kezdeményezett.
2012. máj. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Leírnád, hogy mit?
2012. máj. 23. 19:40
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"odaült mellém"

"mondta, hogy jó napja van mert találkozott meg beszélt velem"

"nagyon kedves volt"

Nem bókolok és kedveskedek az exemne, főleg ha nem akarok tőle semmit, mert az félreérthető és sza.rul lehet kijönni belőle...

Ergó ő biztos akar még valamit tőled, így hozta tudomásodra, már meghozta az első lépést. Nem csak az számít kezdeményezésnek, hogy lesmárol ahogy meglát, vagy egy buliban tánc közben letaperol, vagy elhív magához "filmet nézni" és egyből meg akar dönteni.

Reméljük, hogy a normálisabb fajtából való.

2012. máj. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

*exemnek


Úgyhogy most szerintem neked kell valami finom további lépést megtenned.

2012. máj. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te lány nem az eszedről lehetsz híres. :)
2012. máj. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Van ilyen:-D
2012. máj. 24. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!