Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a teendő véleményetek szerint?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő véleményetek szerint?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, elnézést.

Szóval akadt egy kis problémám, ha nem tévedek. 16/F vagyok, és mint a kategória sejteti, bejön nekem valaki. Ő 16/L. Nos... Hol is kezdjem? Jóban vagyok vele, sokat beszélgetünk, jól kijövünk, sokat nevetünk, meg amit csak akarsz... Néha tesz felém jelzéseket, amiket nem tudok hová tenni. Ezeket itt nem írnám le, mert azzal megszűnne az anonimitásom, mert ő is szokta olvasgatni ezt az oldalt. Ami pedig nem hiányozna, mert egyáltalán nem vagyok biztos abban, hogy én is bejövök neki. Akkor pedig nem kéne, hogy megtudja. Igazából itt azt gondolná az ember, hogy "Mit rinyálsz itt? Mondd meg neki! Legyél férfi!" Nos... Ez menne, mert önbizalomproblémáim sosem voltak. De jön a nagy fordulat a finálé előtt, ami miatt egy idiótának érzem magam, hogy ilyesmi velem előfordult: Ő egy osztálytársam. És tudom a mondást: "Házinyúlra nem lövünk!" Tehát ha nemleges válasz lesz a dolog vége, akkor is még 2 évig egy levegőt kell szívnunk, és egyébként sem akarom, hogy reszeljenek ennek a barátságnak. Viszont akkor meg mindig azon fogok rágódni, "Mi lett volna, ha..." Vannak érvek mind a kettő oldalon. Amit tőletek kérek, hogy segítsetek dönteni, mert én 2 hónapja ezen filozofálok és nem jutottam 1-ről 2-re. Sőt... Inkább 0-ról 1-re.

(Ha írsz választ, légyszi kort, nemet is írj).

Az értelmes kommenteket előre is köszönöm... :)


2012. máj. 23. 20:43
 1/2 Gyakori Ferenc ***** válasza:
Hát nem szerencsés helyzet. Én azt tanácsolom, hogy ha egyszer úgy jól elvagytok, dumáltok, jókedv, kérdezd meg, hogy nincs-e kedve elmenni valahova veled kettesben (a kettesben szó legyen benne), szerintem le fogja vágni mi a szitu. Na és ugyebár a dolog hátulütője. Nézd.. 16 éves vagy, nem hiszem hogy életed végéig tartó szerelem lesz belőle, ám de ki tudja! Lényeg, hogy én szerintem próbáld meg, ha nem jön össze, ugyan úgy hülyülhettek, ha megromlik a barátság, hát akkor ez van, nem lesz a világ vége. Az hogy meg 2 évet egy levegőt szívtok hülyeség. A társaság, baráti kör folyton alakul, még nálam is (20 éves vagyok, épp szakmát tanulok) folyton változik mikor kivel lógok. Hidd el semmi komolyabb bajod nem származhat belőle. Ha szereted, próbáld meg, ha bejön, hihetetlen boldog leszel, ha nem akkor is lehettek "csak barátok" vagy, tudom ez nem számít, és is leszartam az ilyet, de "úgy is lesz más valaki". A lényeg, hogy finoman, árnyaltan, de azért érthetően, hívd el valahova, ha aztmondod jelzéseket ad, le fogja vágni. :) Remélem segítek a döntésedben, és sok sikert kívánok, bármi is lesz belőle. :)
2012. máj. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot. Én is erre hajlok... :)
2012. máj. 23. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!