Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak az a problémája...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak az a problémája hogy amiota velem van, nem csinálhat mindent ugy ahogy elötte. Értem ez alatt hogy alkalmazkodnia kell az én munkabeosztásomhoz, vagy az én elkébzeléseimhez, elvárásaimhoz! De hát egy kapcsolatban ez nem természetes?

Figyelt kérdés
Konkrét pl. hogy most vasárnapra megbeszéltük hogy a gyrerekekkel(neki is meg nekem is külön van egy egy és csak hétvégén vannak velünk)csinálunk közös programot vasárnap,én még kértem is a fönökömet(mert amugy dolgozom vendéglátás) hogy had végezek elöbb hogy el tudjunk menni,erre hiv hogy neki el kéne mennie mert a fönöke megkérte hogy vegyen részt egy céges rendezvényen(nem mintha ő dolgozna ott egyedül) és hát nekem ez nem tetszett és mondtam hogy ne menjan mert már megbeszéltük a programot( és ha ő nincs othon akkor az én fiamat nem is tudom elhozni mert 3,5 éves rá még vigyázni kell) persze ez nem tetszett neki mert régebben mindent rugalmasan meg tudott oldani (még elöttem) de amiota velem van semmi nem ugy megy ahogy régen!Szerintetetek mégis mit kellet volna mondanom,reogálnom?
2012. máj. 24. 15:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez van, bele kell törődnie. Néha neki is kell kompromisszumot kötnie. Ha meg tényleg annyira rugalmas akkor keressen olyan megoldást ami mindkettőtöknek jó.
2012. máj. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!