Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén! Van itt olyan férfi, aki számára természetes, hogy ő az úr a háznál, és akár még a veréstől sem riad vissza?

Figyelt kérdés
Más elgondolások is érdekelnek, amelyek eltérnek az átlagostól/megszokottól! (Ilyen elvekkel rendelkező nők is válaszolhatnak).
2012. máj. 22. 21:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

Engem verhet a nő. Nem riadok tőle vissza. :Đ

De hogy én őt, az ki van csukva.

2012. máj. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem undorító dolog kezet emelni egy nőre, de ha nem érzi azt, hogy egy igazi férfival van dolga, akkor viszont hamar ott fogja hagyni az illetőt.

Akármennyire is menő az egyenjogúság, meg a feminizmus, egy domináns férfi mindig is jobban fogja érdekelni a nőket, mint egy kompromisszumkész átlagos srác.

És számomra az, hogy "ő az úr a háznál" pont ezt a dominanciát jelenti. Emellett persze lehet tisztelni egy nőt.

Szerintem.


22/f

2012. máj. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2-es, te miben véled megnyilvánulni az általad említett dominanciát? Írnál néhány konkrét példát?
2012. máj. 22. 21:41
 4/17 anonim ***** válasza:
58%

2-es látom lány vagy és rohadtul értesz hozzá..

:D

ha meg nem akkor mit okoskodsz?:)

én az ilyen pasit ott hagynám, sőt, már akkor is, ha dominánsabb,mint én. egyenlőek vagyunk, se többek, se kevesebbek.

2012. máj. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%

Főleg döntéshozatalra és akaratérvényesítésre gondolok, de vannak még millió kisebb megnyilvánulási formái pl. a hangosabb beszéd.

Ezeket akaratlanul is konstatálja egy csaj...

2012. máj. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%

te 22 éves fiú szerintem neked még barátnőd életedben nem volt..

hangosabb beszéd:? szerinted én nem tudok hangosan beszélni?

odafosnál magad alá..

2012. máj. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

Ha engem megverne a párom akit szeretek bízok benne stb úgy ott hagynám hogy öröm nézni

Egyébként tényleg lehet máshogy éreztetni a dominanciát pl az hogy az egyik barátomat többször láttam sírni mint ő engem az elég elkeserítő

Nem kell ahhoz megverni egy csajt hogy tiszteljen vagy domináns legyen a csaj szemében. Milyen izomagyú bunkó p*cs talál ki ilyesmit? Nem tud szellemileg felül kerekedni a barátnőjén ezért ad neki pár pofont? Ez szánalmas

2012. máj. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem pofoztak már fel, lila lett az arcom. Ocsmány módon beszéltek velem, lealáztak, mert ostoba voltam, és tűrtem. Aztán kinyílt a szemem.


Azóta olyan férfit kerestem (és szerencsére találtam), aki határozott, férfias, komoly, DE! nem egy agresszív vadbarom. Fontos, hogy fel tudjak rá nézni, hogy tudjam tisztelni, mint embert. A párom ilyen, és nagyon szeretem.


Ha a férfi csak erővel tud magának tekintélyt parancsolni, az már régen rossz. Akkor nem a nő a gyenge, hanem a férfi.

2012. máj. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a bátyám ilyen. Számára nem létezik olyan, hogy mosogatás, porszívózás, csak "női munka van" és fűnyírás... Minden mást a felesége csinál otthon, ha valami nincs kész, megveri. Nem lennék a helyében, de ő választotta. Szerintem erre csak szolga lelkű nők képesek, más már rég otthagyta volna a fenébe. 24N
2012. máj. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

Ó, a verést leszámítva a férfiak 90%-a hímsoviniszta. Tök átlagos, műcelt, udvarias pasik is így gondolkodnak, mert egyszerűen ovitól kezdve ilyen környezetben nevelkedtek. De ez a fajta felsőbbrendűség nem nyíltan, hanem rejtetten jelenik meg, ők azt mondják, hogy sosem tartanák alacsonyabb rendűnek a párjukat, miközben a valóságban meg: - jajj szívem, inkább te csináld meg a házi munkát, tudod, hogy én kétbalkezes vagyok...

és még millió 1 ilyen példa van. Azért hozzá kell tegyem, hogy a szolgalelkű anyukák is a gond okozói, hiszen sok helyen is úgy van még, hogy 2 testvér közül csak a lánynak kell takarítania például.

2012. máj. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!