Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki tegyek akkor ha vki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tegyek akkor ha vki nagyon tetszik de van bnője viszont a srácnak bejövök?

Figyelt kérdés
Szóval vagy egy srác aki nagyon tetszik és ez kölcsönös mert akart találkozni velem kettesben és mondta is h bejövök neki...az a bökkenő h bnője van és úgy érzem h nem akar vele szakítani pedig azt mondta h mostanában sokat veszekednek... igaziból nem tudom h most hagyjam az egészet vagy várjak hátha szakít a bnőjével. Szerintetek?
2012. máj. 24. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
mond neki, hogy leszopod és a barátnőjét is hívd oda, hogy lássa a pasija megcsalja voálá máris tied a pasi, vagy nem.
2012. máj. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nézd, szerintem tisztázd ezt vele, hogy amíg barátnője van, addig nem akarsz vele komolyabban találkozgatni, mert nem akarod tönkretenni a kapcsolatát, és tőle és tőled sem szép dolog ez a barátnőjével szemben. Valamint, hogy ő is tetszik neked, és ha tényleg akar tőled valamit, akkor hagyja ott a barátnőjét, mert az úgy fair, hogy előtte lezárja azt a kapcsolatot, ha már nem akar vele lenni.
2012. máj. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hahaha
2012. máj. 24. 21:52
 4/8 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam de sztem nem fog vele szakítani :S csak azt nem értem hogy ha szereti akkor minek kezdett ki velem.. -.-
2012. máj. 24. 21:54
 5/8 anonim ***** válasza:
az ilyen palik sose egy nőt dugnak, azért. Erre még nem is gondoltál? xD
2012. máj. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyanmár, sosem az egyenes beszéd a legjobb út. Taktikázz, sunyulj, ügyeskedj. Szívasd, hogy epekedjen érted. Ha csak így elé állsz, hogy "hé, bármikor megkaphatsz, csak szakíts a csajoddal", akkor nem szerzed meg őt, az biztos. Inkább találkozz vele kettesben, aztán ne reagálj a megkereséseire vagy 1 hétig. Teljes hírzárlat a részedről. Ez működni fog, majd meglátod. Csak nehogy elcseszd a második napnál.
2012. máj. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem óvakodj az efféle pasiktól, mert ha te lennél a nője, és közben jönne még egy másik csaj és ha vele is összekavarná a levet,az neked se esne jól. Hagyd az ilyeneket. Inkább keress normálisakat.
2012. máj. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

és hogyha azt mondja h találkozni akar velem akkor mit csináljak? ne talizzak vele?

köszi a válaszokat majd megfontolom h mit csinálok de ez az 1hétig nem keresem dolog tetszik :)

Sajnos normális pasival nem találkozok nemtom miért vagy ha igen nem jön be és nem csak külsőleg... :S + még a normális pasik nem mernek velem beszélni mert azt hiszik h nincs esélyük vagy h úgyis van pasim mert szép vagyok(mások mondják nem vok egoista) :/

2012. máj. 25. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!