Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érjem el, hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy egy lány fusson utánam és ne én utána?

Figyelt kérdés
Egyszerűen már meguntam, hogy minden nap meg kell kérdeznem, hogy ráér-e stb. Hogyan érhetném el, hogy ne nekem kelljen kérdezgetnem őt folyton, és ő fusson utánam? Tegyük fel, hogy bejövök neki!
2012. máj. 25. 14:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szard le egy ideig. Ha komolyan érdekled akkor ő is fog keresni.
2012. máj. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Legyen egy csomó pénzed és le se tudod rázni a nőket!
2012. máj. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
lopd el a táskáját az utcán akkor futni fog utánad. Sőt még kiabál is.
2012. máj. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát pl...vedd el valamilyen holmiját...pl egy hajgumi vagy ruhadarab és akkor biztos keresni fog még :D :D :D
2012. máj. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha látszik rajta hogy bejössz neki akk jah ne foglalkozz vele egy ideig akkor teljesen oda lesz tuti fog keresni.. Bár szerintem ez nem túl férfias én azt mondom hogy a pasiknak kell kezdeményezni kivéve ha már együtt vagytok mert akkor kölcsönösen kell keresni a másikat :) Am velem is ezt csinálta egy pasi eddig keresett most meg le se szar és tökre oda vagyok és én keresem szóval ez bejön .. sajnos xD
2012. máj. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
igen csak már kajak annyira idegesít csaj.. egy biztos egy ideig nem fogok neki írni, de előtte még valami olyat kellene tennem, hogy biztosan rám írjon!
2012. máj. 25. 15:19
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha értelmes kapcsolatot keresnél, és senki nem futna? Csak jó lenne együtt lenni? Jó futni? Nem. Akkor miért futtatnál másokat? Én is szívok, szívjon ő is? Ugyanmár! Keress oylat, aki szívesen van veled, és akivel nem kell folyton játszmáznod!
2012. máj. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem játszok senkivel, nekem nagyon bejön az a lány, de már annyira meguntam, hogy az elmúlt 3 hét csak arról szól, hogy minden nap meg kell kérdeznem, hogy ráér-e, elengedik-e stb.

De ha meg találkozunk, akkor meg nagyon jó vele és rajta is látom, hogy jól érzi magát velem..

2012. máj. 25. 15:29
 9/13 anonim ***** válasza:
tépd ki a nyakláncát oszt skera! csak vigyázz nehogy az apja fusson utánad! :)
2012. máj. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt velem is. Ha tényleg bejössz neki akkor sz*rd le egy kis ideig és már keresni is fog (tapasztalat). Lehet olyan fajta, aki elvárja, hogy mindig a fiú hívjon egy lányt randira akár neki is bejössz akár nem, de hidd el meg lehet őket törni csak konkrétan nem kell törődni velük egy darabig :D
2012. máj. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!