Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a pasim egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Audrey007 kérdése:

Mit tegyek ha a pasim egész nyáron dolgozik, és emiatt akár szét is menne a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
mit tegyek hogy ha a pasim dolgozik nyáron és így nem tudnánk találkozni. nem szeretnénk azt hogy vége legyen, de ő 22 lesz én meg még csak most leszek 17. még nem voltunk úgy együtt de neki már szüksége lenne rá, nem tudom hogy mit lehetne ilyenkor lenni. nem szeretnénk elveszíteni egymást egy vacak nyár miatt, valami ésszerű megoldást várok, nagyon fontos lenne!!!
2012. máj. 25. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
vibrátor
2012. máj. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy 0-24ig dolgozik a hét 7 napján. Meg ugye léteik szabadság is.
2012. máj. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémát. Nem hiszem, hogy a párod az egyetlen, aki dolgozik a nyáron.
2012. máj. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Neked nag yigényeid vannak? Buli, nyaralás, így érted, hogy ezek hiányoznak? Vagy félsz, hogy összekefélsz egy vadidegen sráccal valahol, amíg ő melózik keményen?
2012. máj. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy nyár miatt tényleg ne menjetek szét.Ha olyan a munkahelye akkor be is mehetsz hozzá,meglátogathatod.Ha pedig szabadnapja van akkor használjátok ki.Sajnos ez egy ilyen átvészelős időszak de túl kell lenni rajta.Becsüld meg hogy dolgozik.Egy 22 éves pasinak egyértelmű h szüksége van a testiségre de ha szeret akkor várni fog.
2012. máj. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Éjjel-nappal dolgozik, vagy esetleg külföldön?


Sztem mihamarabb add be a derekad mert hát úgy várni egy csajra hónapokig, hogy gőzöd sincs mikor akar szexelni és még találkozni se tudsz vele...


Aztán meg webcamsex, meztelen képek magadról, és akkor nem feledkezik meg rólad...


Hétvégenként meg csak tudtok találkozni nem???

2012. máj. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
még nem feküdtem le senkivel, és az a baj hogy azt mondta hogy vár rám de valahogy egyiknapról a másikra gondolta meg az egyész kapcsolatunkat, engem nem zavar hogy dolgozik, hat dolgozzon csak akkor mondjuk hétvégén vagy hetente 1-2 alkalommal lehetne velem de neki az keves... Na de ha ez keves akkor kerdezem én hogy igazán szeret eggyáltalán? én már ott vagyok hogy ha ő nem tudja megbeszülni azt hogy sajnos csak így heti 1-2 alkalommal találkozzunk akkor vége az egésznek... Csak még azt nem értem hogy egyszer beszéltünk a nyárról és mondta hogy egy csomó mindent szeretne majd csinálni velem hogy elmenni ide oda, meg mondtam hogy mi mindig össze vissza utazgatunk és akár jöhetne velünk, csak most úgy megváltozott... Mint ha nem önmaga lenne... Remélem így már érthetőbb... és nem kefélunk ferre ahogy azt valaki írta XD
2012. máj. 26. 23:50
 8/9 anonim ***** válasza:

ismerős probléma. :((( nálunk hasonló a helyzet, azzal a különbséggel h a barátnőm dolgozik és még a hülye családjával is nyaralgat. És mi is csak tervezünk évközben aztán nyáron meg semmi... ígérget mindent aztán amikor végre szerzek kocsit inkább elmegy anyucival apucival :///

Ez az első év h rohadtul nem várom a nyarat, felőlem lehetne suli v mittomén, mer megin csak unalom meg idegesség lesz, olyan idegesítő, h annyi mindent lehetne csinálni de semmi...

2012. máj. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én mindig csak azt tudom mondani hogy ilyenkor meg kellene becsülni azt hogy hetente 1-2 alkalommal találkozzunk, ha igazán szeretne belemenne de ebből látszik hogy nem szeret eléggé, mert ha valami fontos az embernek akkor szán rá időt és mindent megtesz hogy találkozhasson azzal a személlyel, de ha meg nem fontos akkor meg csak mindig halogatva van. én is mindig csak ígérgetéseket hallottam de egy sem volt betartva közülük, én sajnos elvesztettem a barátaimat mert össze jöttem a fiúval és a barátaimnak nem tetszett és azt tették fel hogy vagy ők vagy a fiú én a fiút választottam valahogy nekem akkor ő volt a biztos pontom mert a barátaim csak a suliban voltak velem, amúgy meg ha szünet volt akkor lese tojtak... hát nem ilyen egy igazi barát... szóval ha a pasimat elvesztem akkor már senkim nem marad és egyedül leszek mint a kisujjam. ha neki nem vagyok eléggé fontos akkor menjen amerre akar, nem értem hogy mért nem jó neki az hogy hetente 1-2 alkalommal találkozunk hisz több mint a semmi...
2012. máj. 27. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!