Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válni akarok, mert a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válni akarok, mert a párom semmire sem hajlandó, unalmas, lapos a kapcsolatunk, egész nap csak fekszik meg tvzik. Mit tegyek, hogy kirángassam? Tudom, nem ez a topikba kéne írni de máshol 20 évesek vannak. Mi 35.

Figyelt kérdés
Nem látom rajta a hajlandóságot, hogy életet lehelljen magába, nincs kedve semmihez, már tartósan. Azt mondja semmi baja, csak nincs kedve kimozdulni, otthon van szívesen. Vélemények?
2010. nov. 14. 15:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
68%
párterápia?
2010. nov. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Ő is felajánlotta. Szerintetek hasznos? Szeretem őt, de szétunom az agyam mellette, mert lapos a kapcsolat és tartalmatlan jelenleg. Szex is alig van :(
2010. nov. 14. 16:03
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
mindig is ilyen volt vagy hirtelen változott meg? ha mindig is ilyen volt akkor nem fog megváltozni. apukám is ilyen. 30 éve alatt ritkán mentek is valahova anyuval, max bevásárolni na meg a tv számítógép előtt ül.
2010. nov. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj egyből válni!

A felsoroltak egy súlyos depresszió előjelei is lehetnek.

Feltétlenül forduljatok szakemberhez.

2010. nov. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%

Mit jelent az, hogy tartósan? 1 hónapja, 1 éve, 10 éve?

Ha 1 hónapja... akkor itt az ősz. Majd tavasszal jobb lesz.

Ha 1 éve, akkor lehet hogy van valamilyen problémája? Mondjuk a munkahelyén? Az egészségével? Anyagi gondok? Valami amivel nem tud megbírkózni? Nos... ha megszűnik a probléma, megszűnik a tunyaság is. Segíts neki megoldani a problémáját.

Ha több mint 1 év... több év... akkor valószínű ilyen volt már akkor is, amikor megismerkedtetek. Akkor nem zavart, hogy otthon ülő fajta?

Ha nem volt ilyen, akkor pedig betegség... pszichológus, pszichiáter segíthet. Például antidepresszánssal.


24/L

2010. nov. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
75%

nah ha felajánlotta az már jó.

szerintem mindenképp menjetek el.szomorú,hogy ennyi kapcsolat megy tönkre.az én szüleim is folyton veszekednek,nekik sem ártana egy ilyen terápia.

(első voltam)

2010. nov. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Elmegyek vele. Nem volt mindig ilyen otthonülős fajta, volt egy időszak mikor szívesen jött, aztán viták is voltak és húzott egy vonalat -túl szigorúan- és azóta azt nem tudom áttörni.

Nem hajlandó egészséges kompromisszumot kötni ez a legnagyobb baj. Eléggé csak a magáét fújja, nem tudok rá hatni.

Viszont mindketten akarunk együtt élni! Csak ő a makacsság megtestesítője és sosem enged az elveiből. Akkor sem ha elköltözöm. Pedig beledöglene, de akkor is köti az ebet a karóhoz, nehéz eset. Hogy érjem el nála hogy legyen aktívabb, nem akarok nélküle élni!!! (de a kanapén sem tudok megöregedni)

2010. nov. 14. 16:10
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Van gyereketek? Függsz tőle anyagilag? Ha egyik sem, hagyd ott! Ha igen, mérlegelj, bár még 35-40 évet így leélni elég szar lesz. A gyerek(ek) is kirepülnek egyszer!
2010. nov. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
van gyerekünk is és imádja őt
2010. nov. 14. 16:16
 10/26 Tomás de Torquemada ***** válasza:
59%

Párterápia?

Antidepresszáns??

Akkor inkább váljatok el!

Állj oda elé ,és kérdezd meg ,mit akar!

Én is 36 vagyok ,de ha egy értelmes helyes barátnőm lenne nem a számítógép előtt ülnék...

2010. nov. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!