Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ciki ha elröhögöd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki ha elröhögöd magad csók közben?

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elégé ciki. :/
2012. máj. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen
2012. máj. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha maga a helyzet vicces, és utána lesz egy csók akkor belefér. Nevettek egyet mindketten :) De amúgy hát...nem hiszem hogy sokan díjazzák :)
2012. máj. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ciki, mert a nevetés pozitív dolog. Ugyanúgy, ahogy a csók is, tehát csók közben nevetni jó.


Exemmel csináltunk mi ennél nagyobb ökörségeket is csók közben/helyett - például egymás szájába fújás - szóval nem para :)


Hangsúlyozom: egy már meglévő kapcsolatban, ahol bíznak egymásban a felek!


21F

2012. máj. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Vree ***** válasza:
100%

Hát elég komikus :D A nyelvedet egymás szájába dugni...


Csak arra vigyázz hogy orális szexnél ne röhögj, mert az fáj.

2012. máj. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Carlsokolbász ***** válasza:
A föld egyik legnagyobb TROLLkodása!
2012. máj. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát eléggé helyzetfüggő. Ha nem ismered még annyira a párod, és nem tudod, hogy reagálna, akkor rosszul is elsülhet. De egy olyan kapcsolatban, ahol jól ismeritek már egymást egy kis játékos nevetgélés szerintem belefér. De semmiképpen se az hogy szó szerint ''elröhögöd'' magad, meg is sértheted vele a párod.
2012. máj. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem ciki..persze a párodtól is függ. Ha tudja, hogy nem rajta és a csókon nevetsz akkor nem para. Velem is már többször előfordult, hogy egy előbbi mókás helyzet emlékei visszatértek és elkacagtam a dolgot..de aztán nevetett ő is velem :D
2012. jún. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!