Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ciki? 16/L vagyok, nem nagyon volt még barátom, csak 1-2 de azokkal is max csók. A szüleim azzal nyüstölnek h sosem lesz pasim ha még 16 évesen simsezek XD Szval az a baj, ha nemtudok pasizni.

Figyelt kérdés
Nem vagyok csúnya vhogy mégis parázok, mert félek h vissza utasitanak, elég későn érő vagyok, mindenki elvesztette a szüzességét az osztályban kivéve engem. Sztetek lesz vmikor pasim, leszek vmikor szerelmes? 16 évesen ház ha még nemnagyon érdekelnek a fiúk?
2009. nov. 24. 13:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
jó nagy f@sz szüleid vannak
2009. nov. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

hogy lenne már gáz?

nem 16 évesen kell megtalálni az igazot, van aki csak öregségére találja meg

2009. nov. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

am, nem azok.. inkább csak apa piszkál vele... h milesz igy velem, meg már elkellene kezdeni érdeklődni a fiuk után, meg nem mindig csak a csajok (bnőimre gondol mikor eljárkálok velük ide oda, meg náluk alszok nemérti h ez ilyen csajos dolog)

meg h kezd félni h lezbikus vagyok...:S

2009. nov. 24. 13:15
 4/15 anonim ***** válasza:
Köztünk annyi a különbség, hogy oké, hogy 1 pasim van akivel jó régóta együtt vagyunk, de amúgy én is simsezek meg minden. És kit érdekel az, hogy csak te vagy szűz?! Simán ők is kamuzhatnak... Biztos lesz majd pasid csak ne akard annyira. Amúgy, hogy hogy nem érdekelnek annyira a pasik?
2009. nov. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Nem gáz... mondjuk a szüleid annál inkább. Akkor veszíted el a szüzességed amikor te akarod. Ne törődj a körülötted lévőkkel. Majd megismersz olyat aki tényleg bejön neked és összeilletek annyira hogy nyugodt szívvel oda add magad neki. Most csak azért ne feküdj le valakivel hogy elveszítsd mert az nagy baromság és általában katasztrófa szokott lenni.
2009. nov. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Furcsa hogy pont az apa viselkedik így XD. Mondd meg neki nyugodtan hogy hagyjon békén ezzel. Ahhoz a ritka esethez érkeztünk hogy a gyerek gondolkozik józanabbul mint a szülő. Majd találsz magadnak valakit =).
2009. nov. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nem az h nem érdekelnek.. teteszenek de eddig mindig ilye elérhetetlen illetők tetszettek mint bRAD pITT MEG ILYENEK. szval 100% nemvagyok lezbi... csak vhogy eddig nem volt olyan akinek teszett volna külseje és a belsője is egyaránt. Most teszik vki, a buszról ismerem, és multkor pont előttem ültek a haverjaival, pont úgy h láttam őt, és őis engem... folyotn odanéztem, és mikor észrevette elkaptam a fejemet. XD remélem h nem vörösödtem el túlzottan. aztán, pedig mikor fölkeltem, szabályosan végigmért., majd el süllyedtem...
2009. nov. 24. 13:27
 8/15 A kérdező kommentje:
de az abaj h nemtudom milyen véleménnyel van rólam.. egy városabn lakunk ahol indneki ismer mindenkit, és nemvok túl népszerű, lehet h utál..
2009. nov. 24. 13:29
 9/15 anonim ***** válasza:
Addig iparkodj amég fiatal vagy . Vénlányként már nehezebben fogsz találni valakit. Addigra a jó pasikat elkapkodják.
2009. nov. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

attól még h brad pitt tetszik még lehetsz lezbi

bocs

nem akartam bunkó lenni

még ráérsz

2009. nov. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!