Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti járnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti járnátok egy olyan lánnyal akin van kis súlyfelesleg, de amugy igényes és szép?

Figyelt kérdés
L 162cm/62kg
2012. máj. 26. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Ha igényes, akkor nincs rajta súlyfelesleg.
2012. máj. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én170cm el vagyok 57kg F
2012. máj. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kedves első hozzászóló, az hogy igényes, és hogy nincs rajta súlyfelesleg nem ugyanaz. én heti ötször 1,5órát és egyszer 4 órát edzem, és mégis van rajtam súlyfelesleg, mert ezt örököltem... tehát ez nincs összefüggésben. Szerintem amúgy nem szépek a pálcika lányok, bocsi, hogy írtam, pedig nem vagyok fiú. 20/n
2012. máj. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Még elfogadható a súlyod, de nem ártana egy kis diéta, sport stb.

Mellesleg így nem tudom megmondani mivel az arca és a személyisége is érdekel.

2012. máj. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, h pontosan mit értel a súlyfelesleg alatt. Az a +5 kiló lehet zsír meg izom. Természetesen ha izom, annyira nem látszik az az 5 kiló, ha zsír, akkor már igen, viszont nem feltétlen csúnyít rajtad, vkinek igenis jól áll, ha van rajta pár kiló +, persze nem 20-30 vagy több feleslegre gondolok
2012. máj. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 93Mumus ***** válasza:
Én speciel egy hasonló paraméterekkel rendelkező(ott voltam mikor méretkezett) lánnyal próbálok összejönni, és sajnos nem én vagyok az egyetlen :) ez még nem akkora +. Ami a fontos az a szép arc, jó kisugárzás, és a megfelelő jellem (attól függ, melyik fiúnak mi jön be)és persze az igényesség sem árt. :)
2012. máj. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a súly a mérvadó. Nézz körül hogy milyen csajok vannak manapság.. Ha rendes a csaj, kapj az alkalmon.
2012. máj. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát én max csak azt tartanám kényelmetlennek, hogy 188cm 70 kilómmal hülyén nézek ki olyan csaj mellett, aki vastagabb egy kicsit nálam :D

Ettől függetlenül lehet tök szép a csaj, csak bénán nézne ki :D (nyilván komoly esetben ez nem túl mérvadó)

2012. máj. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Járnék persze, de nem lehet ezt ennyiből megmondani, mert írhatnám én is hogy 187 centimmel 73 kiló vagyok, de ez nem sokat mond el rólam. Egy fotóval többre megyünk, és persze az is sokat számít hogy hol van a felesleg.
2014. jan. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!