Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ilyen szeretet igényes vagyok fiú létemre?

Figyelt kérdés

Szerintetek mitől lehet egy ember szeretet igényes? Nekem nagyon fontos hogy legyen mellettem egy lány aki nagyon szeret. Jelenleg szingli vagyok, és így nem vagyok boldog... Normális családba nőttem fel, volt már jó pár kapcsolatom, és mégis... Szeretek szeretni, és imádom ha viszont is szeretnek. Mitőpl lehet, és mit tehetnék ellene?

Köszönöm a választ!


2012. febr. 12. 11:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudom ez ma már meglepö, és lassan ciki is lesz , de NORMÁLIS vagy , ennyi az egész, nem hiszem hogy tenni kéne ellene.
2012. febr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene ez ellen tenned?Ilyen vagy és kész.

Mindenkinek szar egyedül,nemcsak neked,kinek jobban,kinek kevésbé.

2012. febr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
detto, én úgy oldom meg,h megpróbálok segíteni másokon jót tenni,mert az jól esik
2012. febr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez ellen nem kell tenni :) Ember vagy, igényled a törődést, ez jó dolog :) Ne akarj rajta változtatni, vannak olyan lányok akiknek tetszenek az ilyen fiúk is ;) :)
2012. febr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Biztos RÁK vagy :)

Ez ellen ne akarj semmit tenni,legalább nem egy érzéketlen bunkó vagy.Hidd elmez jó pont a lányoknál :)

Minden normális embernek jó érzés,ha szeretik és szerethet.

2012. febr. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

mert a srácoknak is van szívük, lelkük. nem csak farkuk, hiába süketel a társadalom.

mert a srácok is emberek. pont.

2012. febr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mert ember vagy, nem gép.;)
2012. febr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
mért kéne ez ellen tenni akármit is? ez a természetes, normális embernél ez így van, én is erre vágyom
2012. febr. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Gondoljátok van olyan lány akinek ez még tetszik?
2012. febr. 14. 15:18
 10/12 anonim ***** válasza:

Persze,hogy van!

Itt vagyok pl én.:D Egyébként a lányok többsége érzékeny,és pl az érzéki szex jobb,mint a durva 4 perces... Szerintem legalábbis.:)

2012. febr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!