Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! összejönnétek egy ilyen pasival?

Figyelt kérdés

Nincsen önbizalmam,szerencsétlen vagyok,a kézügyességem is elhagyott rendesen.Egy rántottát tudok csak főzni:(

152cm vagyok ami kicsi.Az arcom pattanásos:(

De ellentétben ezekkel a rossz tulajdonságokkal humoros vagyok,szép és okos.

De mielőtt írnátok nem vagyok nagyképű csak meg szerettem volna kérdezni mennyi esélyem lenne a lányoknál mert nem látok sok jövőt.Na jó a szépségben nem vagyok biztos:D

Képet kérhettek ha gondoljátok.

12/F


2012. máj. 26. 15:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
A rántottát sütni kell... ;)
2012. máj. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Amíg nem vagy magabiztos addig 0 :) Sajnálom, de tapasztalatból mondhatom :) Amíg én se mutattam tartást csak elvoltam 0 csajjal volt dolgom, mióta a sarkamra álltam és magabiztos vagyok minden hónapba új bnőm lehetne pedig nem vagyok egy buliba járós emberke :) 22/F
2012. máj. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom :D Szerintem 12 évesen ne nagyon gondolj még a lányokra, hanem próbálj meg a tanulásra, könyvekre koncentrálni és ne vedd oltásnak ezt!Később is ráérsz a csajozásra;) Különben is addig nagyon sokat fog változni a külsőd, arról nem is beszélve, hogy számtalan változáson fogsz keresztül menni:)
2012. máj. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Kéééreek
2012. máj. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
:D
2012. máj. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen pasi? xD az kisfiú, vagy gyerekkategória.
2012. máj. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Bocicsoki húzz el a... XD

Sütést akartam rántottának,Csak hát a főzés jött beXD

Akkor szavazzatok!Kell kép vagy nem?

2012. máj. 26. 15:21
 8/30 anonim ***** válasza:
12 évesen te messze vagy a pasitól.Gyerek vagy még,így egyenlőre érdektelen.De nem kell aggódni.Pár év múlva már lesznek barátnőid.
2012. máj. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
kell!!!
2012. máj. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

há ember, a 12 éves az még nem pasi!

gondolj bele, általános iskola 6. osztály :D

2012. máj. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!