Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi pénzt kell költeni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzt kell költeni egy lányra az első randin? És később? Hogy kell megosztani a költségeket?

Figyelt kérdés

És mennyit költ egy lány a pasijára? Mikor egyenlítődik ki a kiadások viselése?

Egy ismerős lány folyton panaszkodik, hogy a volt pasija felesbe fizettetett vele mindent, rezsit, lakbért, kaját a 3 év alatt, amíg együtt voltak. Azt mondta a lány, hogy ez szarrágás, főleg, hogy a pasi háromszor annyit keresett, mint ő. Erre én azt mondtam, hogy a férfi korrekt volt, a saját munkájával szerzett jövedelméből miért is tartana el egy nőt, amikor az képes magát eltartani? Erre a lány: mert ennyi igazán megtehet, ennyi elvárható egy férfitől, ha már akar barátnőt, akkor viselje a terheit.


Ez normális hozzáállás? Élete végéig tartson ki valakit egy férfi, ha társat, feleséget, szerelmet szeretne?


2012. máj. 26. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a csaj áll hozzá hülyén.. Az hogy felesben fizetik a dolgokat jogos hisz ő is ott lakik.. Ha azt akarja hogy valaki tartsa el milliomoshoz menjen feleségül .. Ez egy cicababa hozzá állás költeni azt bezzeg tud de hogy neki is dolgoznia és fizetnie kelljen valamiért ami jogos.. akkor már jaj miért én fizessek .. Apasinak nem kötelessége eltartani örüljön neki hogy korrekt volt vele és nem neki kell eltartania a pasit .. Szerintem minden kapcsolatban vannak kopromisszumok ..
2012. máj. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én erre visszakérdeztem volna a csajtól, hogy:

Háziállatnak érzed magad??

2012. máj. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A csaj hülye. Bár nekem is vannak ilyen barátnőim, akik mindent megvetetnek a pasival, de vissza meg semmi sem megy. Én szinte mindig úgy vagyok, hogy kis apróságokkal lepem meg a barátomat. Persze mindig mondja, hogy nem kell neki stb, de örül mikor meglepem egy órával vagy pólókkal:) meg ha moziba megyünk megbeszéljük ki mit vesz :) szerintem ez így normális.. persze mindig lesznek olyanok, akik eltartottak és el is várják ezt. 19/l
2012. máj. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a fent említett helyzetben azt nem nem lehet tudni, hogy a csaj alapból mennyit keres. Illetve, hogy a házimunkát is felesben csinálták-e...

Mert szerintem, ha együtt éltek, és mondjuk a pasinak nem volt lakótársa, aki fizette a rezsit, de a csaj főzött, mosott, takarított rá, és pluszban még eddig nem is létező bevétellel is adóznia kellett a fiújának, na az szerintem túlzás. Mondom, nem ismerem/ismerjük a részleteket. Ha ki volt adva a lakás, és a csaj valaki helyére jött, és a pasi elesett a jövedelemtől, akkor persze, hogy fizessen lakbért. Rezsit meg akkor, ha nem főz, mos, takarít az egyetlenjére.

2012. máj. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

Hát nem tudom, mi mindig úgy voltunk vele, hogy igyekszünk egyenlően elosztani a terheket, de aki épp többet keresett, az mindig többet vállalt be anyagilag, hogy a másik se nullázódjon le teljesen. Volt, hogy csak én kerestem, gond nélkül odaadtam az egész fizumat, volt, hogy csak barátom keresett, ő is kérdés nélkül megvett mindent, ami kellett otthonra.

Mi úgy gondolkodunk, hogy ha szeretünk valakit, akivel egy család szeretnénk lenni, akkor piszkos anyagiak egyszerűen nem képezhetik vita tárgyát, az olyan kicsinyes.

Persze nem helyes kikövetelni a másiktól semmit, ez tény, de ha én háromszor annyit keresnék, mint a párom, akkor nem lenne pofám azt mondani, hogy felesbe fizessünk mindent, nem baj, ha neked semmid nem marad...

Szóval nem kitartani kell senkit, de betegesen számolni a pénzt szintén nem egészséges egy kapcsolatban.

2012. máj. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én igyekszem sok mindenbe beszállni, plusz rengeteg meglepetést veszek páromnak, mert imádok ajándékozni.

Ettől független ő fizet többet, mivel szegény vagyok és otthon az alkesz apám is el kell tartanom, így nem mindig fogadja el, hogy én is fizessek. Bár mi már együtt vagyunk 6 éve, talán hamarosan költözünk és nem csak az árvaságim lesz, akkor meg már mindegy, hogy ki mennyit fizet.

2012. máj. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!