Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kifizettethetem a költségeket...

Kifizettethetem a költségeket az első állatorvossal?

Figyelt kérdés

Ha egy állatorvos elront egy rutin műtétet egymás után kétszer műti meg és valamit nagyon nagyon elszúrt mert a kutya még aznap este majdnem elvérzett a második orvos költségeit kifizettethetem vele ?

Hol kell feljelentést tenni?

Lefényképeztem ami kilógott a kutya here zacskójából a másik orvos nem mondta meg hogy mi volt az. Nem jellemezte a kollégája munkáját...

Amikor felhívtam a legnagyobb baja az volt neki hogy össze keni a kutya a lakást. Én akkor is jeleztem neki hogy nekem meg az a bajom hogy elvérzik a kutya...


Ő az elrontott heréléses kutya... aki nem olvasta esetleg.

Nagyon megbántam hogy ezt a dokit választottam...

Aki megmentette hozzá vittem volna de mondta hogy Ő nagy kutyát már nem csinál...

ti mit tennétek a helyemben?


2010. szept. 1. 08:41
 1/9 anonim ***** válasza:

polgári peres eljárás, beszélj ügyvéddel

de nem hiszem hogy megnyered ..

2010. szept. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és ha a számlával oda megyek? állatorvosi kamaránál feljelentést tenni????
2010. szept. 1. 08:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagy herce-hurca lesz, de ha tényleg sokba volt és úgy látod, meg az ügyvéded is megnyernétek, akkor nem szabad hagyni. Ha rá van hagyva a bűnösre, akkor nem fog változni semmi és más is így járhat.
2010. szept. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

ügyvédhez nem akarok fordulni mert él a kutyám csak most még nagyon fáj neki. de nagyon nem hagy nyugodni a gondolat és sajnos nekem ez a pénz amit most ki kellett fizetni ( nem sajnálom a kutyától ne értsétek félre )

nem éppen jókor jött... Feldühít az ahogy az előző "hentes" reagált a dolgokra! nem hagy nyugodni...

Mi van ha éppen nem vagyok szabadságon ?

Direkt vettem ki a szabit!!!

2010. szept. 1. 09:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sokat nem érsz el a pereskedéssel, max visszakapod azt az 5 ezer forintot, ami lássuk be nem elég büntetés neki. Szerintem kezdd el terjeszteni a környéken és körlevelelekben, hogy mit csinált. Ezzel árthatsz leginkább neki, és máskor majd odafigyel, hogy mit tesz.
2010. szept. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
az tuti meglesz!
2010. szept. 1. 11:45
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenképpen megpróbálnám behajtani rajta a másik orvosnál kifizetett számla ellenértékét!

Vidd a képet, meg a másik orvosnál kapott zárójelentést, és számlát.

Mondd meg neki, ha nem fizeti meg a pluszköltségedet, feljelented a kamaránál.

Egyértelműen az ő hibájából került a kutya olyan állapotba, hogy újra műteni kelljen.

Üdv.

2010. szept. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
beszéltem az első orvossal kifizeti az orvosi költségeket..
2010. szept. 1. 16:30
 9/9 A kérdező kommentje:
már sokkal jobban van.. kakilassal kuszkodunk..
2010. szept. 1. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!