Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után 1,5 hónappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után 1,5 hónappal szex? Érdemes lenne belemenni vagy úgyis az egyik fél többet fog érezni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha az egyik többet érez nem érdemes belemenni hiszen a csak szex az annak a félnek aki szerelmes annak baromi szarul fog esni azaz szenvedni fog hogy nem jön össze ujra az egész kapcsolat
2012. máj. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az egyik mindig többet érez csak szex az ritkán müködik föleg exek esetében mert egykor valamit szeretettek a másikban és lehet hogy az elöjön ..
2012. máj. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Attól félek, hogy előjönnek az érzéseim..

2012. máj. 26. 22:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd a francba.
2012. máj. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

hasonló cipőben járok én is. nem látok arra esélyt, hogy megint összejöjjünk és ő is azt állította, hogy nem lesz semmi érzelem a dologban. a tegnapi találkánk után tartok tőle, hogy nem mond igazat...

te lennél a "többet érző" fél? ha igen, ne menj bele. csak fájdalmat okozna. előjönnek az emlékek, a közös pillanatok, az összebújós esték...

2012. máj. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mi ma találkoztunk és ő is azt mondta hogy már nincs semmi értelme megpróbálni még egyszer.. de én is teljesen mást látok rajta.

Ezért jutottunk arra, hogy maradjon a szex.. de én csak azért mert így azt érzem hogy nem veszítem el teljesen

2012. máj. 26. 22:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Aztán amíg nem talál egy másik társat, akkor dobni fog, addig meg beléd mártogatja, ez jó?
2012. máj. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

lehet arra alapozni, hogy újra beléd fog szeretni, de nem éri meg. így is, úgy is szenvedni fogsz, ha még mindig szereted. csak az a kérdés, hogy mennyire szeretnél kiszolgáltatott és még inkább sebezhető lenni.

ha összejártok, akkor csak jobban fog fájni, hogy nem marad ott éjszakára vagy nem ölel meg (és nem mondja,hogy szeret) miután megtörtént a találka célja.

2012. máj. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!