Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vagyok ennyire béna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire béna?

Figyelt kérdés

Nagy ritkán utamba sodródik egy-egy lány, de tényleg nagyon ritkán, és amikor ez így van, én mintha berezelnék, és elszúrom úgy, hogy össze sem jövök egyikkel sem. Már nem az első alkalom, most végre megint itt lenne az alkalom, de valahogy valami berezelés jött rám, és attól tartok ezt is elszúrom.

Régen amúgy önbizalomhiányos voltam, de az már rég volt.


Mi az oka annak h ilyen béna vagyok? Mit lehetne tenni?



2012. máj. 25. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem csak beijedsz h elrontod és ettől elbénázod! de ne félj! nem eszünk meg! :D ;) 13/L
2012. máj. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Te totál hasonló vagy hozzám. Szerintem nincs önbecsülésed, nem tartod magad elég értékesnek alányokhoz képest, szeretnél jól teljesíteni náluk, magadból a legjobbat mutatni, adni neki.


Én megértelek, de épp emiatt a görcsös megfelelési kényszer miatt nem fogsz kelleni alányoknak, nem tudod magadat adni, amibe bele tudnának szeretni a lányok!

2012. máj. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Marada ***** válasza:
Ne parázz, menni fog. Régebben én is így voltam, de én nem épp jó megoldást alkalmaztam. Ittam egy felest. és egyből elkezdtem oldódni.
2012. máj. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves második, egyáltalán nem így van, van önbecsülésem, és csakis önmagamnak akarok megfelelni senki másnak...
2012. máj. 25. 20:11
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha önmagadnak megfelelsz,akkor a másiknak is megfogsz.Egyszer lépd át azt a "vonalat" és minden rendben lesz.

26n

2012. máj. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
már próbáltam átlépni, állandóan ez van, lehet nem is való nekem ez az egész.
2012. máj. 25. 20:17
 7/11 anonim ***** válasza:

én lányban vagyok ilyen. egyszerűen beijedek ha a pasi is többet akar és elmenekülök.

régen is ez volt. egyszer kezdeményeztem, akkor ilyen szexkapcsolat lett 2-3 hónapig, aztán évek óta megint semmi.

lehet hogy félsz a csalódástól

én félek

2012. máj. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nem félek a csalódástól mert ennek a lánynak is 1000% hogy bejövök...

Lehet egy ideig pihenek, ha meg elhalásszák előlem így jártam.

2012. máj. 25. 20:43
 9/11 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyen vagyok csak lány! Nincs mit tenni ellene, nekem se jön mindig össze, vagyis talán mondhatom úgy is, hogy soha. Eddig 3 barátom volt. De, ha valaki igazán tetszik, és a személyisége is tökéletes akkor elszúrom valamivel..:/
2012. máj. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Próbálj magabiztosan közeledni a lányhoz! Ne gondolkozz így előre, mert akkor félni fogsz, ha valamit nem tudsz előre kitalálni.

Amúgy meg nincs mit vesztened! :)

13/L

2012. máj. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!