Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú, aki nekem nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki nekem nagyon tetszik, de tudom, hogy neki fontos az, hogy a barátnője tudjon csókolózni, stb. (Lent bővebben írtam róla) Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sosem volt pasim, nyárra terveztem az elsőt.

Ez a fiú most ballagott el, és úgy tudom volt már olyan barátnője akivel azért szakított, mert a lány nem tudott csókolózni! E mellett még olyanról is hallottam, hogy neki már volt szexuális kapcsolata is. Mint említettem sosem volt még barátom, ezért még alig tudok valamit ilyen téren. Nem szeretnék járni vele, mert tudom, úgyis szakítana velem! Kérlek segítsetek!


2009. jún. 29. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

szia


ez az "ezt hallottam rola" meg "azt mondták,hogy ő..."... garantálom fele sem igaz...

csókolózni mindenki tud...összetezsel két szájat és majd lesz vmi...

hidd el,nem azért lettek azok a csajok dobva,max hogy legyen vmi indok...

pasit meg nem tervezni kell,ugy sose lesz,jön magátol

Járni meg miért ne járhatnál vele? nem döl össze a világ ha mégsem jo együtt

2009. jún. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Most ballagott... ált suli vagy középsuli? Az első opción se lennék meglepve ebben a mai világban :)

Egyébként a csókolózást nem lehet tanítani, arra ráérez az ember, csak úgy jön magától. Lehet, hogy azt a lányt azért hagyta ott, mert rosszul csókolt. De van olyan is, hogy valaki életében nem smárolt, az első csókja mégis olyan jól sikerül, hogy hú. Lehet, hogy veled is így lenne, de ha a biztosra akarsz menni, és nem akarsz csalódást, szerintem hagyd! Nézz másik fiú után. Annyi olyan srác van, akinek még életében nem volt kapcsolata. Sokkal több, mint ahány ilyen csaj! Én pl. 18 éves fiú vagyok, nem csókolóztam, nem volt még barátnőm, se szexuális kapcsolatom senkivel. És úgy érzem, hogy semmiről se vagyok lekésve. Igaz, kort nem írtál, de feltételezem, hogy fiatalabb vagy... Miért pont Te lennél lekésve bármiről is?

2009. jún. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Először is döntsd el, hogy mit akarsz!


1, Nagyon tetszik.

2, Nem szeretnél járni vele.


Ezeket Te mondtad. Nincs is semmi hiba, nem kell mindenkivel járnod, aki nagyon tetszik. Még egy darabig csodáld Őt messziről, hátha közben megtanulsz csókolózni is. Mással. Az élet nem egyszerű. Tudom.

2009. jún. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Hát ha nem szeretnél vele járni akkor mit szeretnél?

De értem hogy gondolod.Az elsőn túl kell lenni,de ne úgy fogd fel, hogy muszáj vagy ilyesmi.Figyelj én pl. úgy voltam hogy az életemben nem fogk csókolózni mert elb@aszom meg stb. és amikor adakerült a dolog az első kicsit komolyabb barátommal, tök automatikusan jött.Szinte mintha nem is én lettem volna.Ne félj kérlek mert nincs mitől!

És ha még valamiről így gondolkoznál akkor gondolj arra,hogy ezek most nem azok az emberek akikkel te 17-18 évesen leszel,tehát nem kísér végig az életedben:).Ha olyan rohadtul szarul s smárolsz majd akkor mivan?Elmondja egy haverjának vagy valami...Pöff. és a legrosszabb eset is az hogy mondjuk 2 hónapig ez téma aztán elfelejtik.DE ez tényleg a lehető lerosszabb eset!

NE FÉLJ:))))))))))

sok sikert

2009. jún. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Szeretnék vele járni, vagyis nem tudom! Nagyon félek mindentől! :(

Kiderítettem, minden igaz amit leírtam!

Általánosból ballagott el most!

13 éves vagyok :D


Még az a nagy gondom, hogy fennt van nálam MSN-en, de sosem ír nekem! És akárhányszor írok, sosem tudunk miről beszélni! Hogy vagy, mit csinálsz, aztán semmi... :( Miről tudnánk beszélni? És hogy mondjam meg neki hogy tetszik?

2009. jún. 29. 18:52
 6/11 anonim ***** válasza:

Nézd, lehet, h kicsit röhejes, de igaz:

"nem szeretnék járni vele, mert tudom, úgyis szakítana". Ha nem jöttök össze? Egyedül maradsz. Ha összejöttök, és szakít veled, egyedül maradsz. Ugyanott vagy. Őszintén, mi vesztenivalód van? Semmi. Ha nem jön össze mégsem, majd visszazökkensz a régi kerékvágásba: legalább megpróbáltad, legalább tapasztalatot szereztél.

Ha összejön, akkor meg tök boldogság, nem? :D

2009. jún. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ilyenkor tudom értékelni,h kisiskolásként még csak hallomásbol ismertem az internetet...telefon is csak 14évesen..."muszáj" volt "élőben" ismerkedni

22/L

2009. jún. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem ír neked, akkor felejtős. Ez azt jelenti, hogy nem jössz be neki, nem akar hozzád közelebb kerülni, mert még félreértenéd. Mert akkor még neki lenne ciki kimagyarázni, hogy hát ő valójában nem is akar semmit, barátként kezel, csak jól el tud beszélgetni idegenekkel. Azt mondom, keress olyan fiút, aki élvezi a társaságodat, akivel megtaláljátok a közös hangot, jókat tudtok beszélgetni. De lehetőleg ne msn-en tegyétek, mert annál trébb ismerkedési mód nem igazán van. Csak a pofára eséseknek, meg a semmibe kiáltott szavaknak ad otthont.
2009. jún. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :'(
2009. jún. 29. 19:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem éppen érett és a lányokat tisztelő gondolkodásra vall, ha valaki ilyen feltételeket szab. Könyörgöm, ez nem "vizsga", hogy megfelelt, vagy nem felelt meg! Ha szeretsz valakit, nem így működik, akkor majd együtt beletanultok a csókolózásba is!
2009. júl. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!