Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az interneten megismerni az igazit?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen ez nem netes társkeresés volt, hanem egy véletlen. Igazából a közösségi oldalaknak köszönhetően felvettük a kapcsolatot valakivel, akit igazából gyerekkorom óta ismerek, de nem ápoltunk semmilyen viszonyt. Pár hete elkezdtünk beszélgetni és azóta mindennap szinte órákat csetelünk, vagy több levelet váltunk. Mindketten valami hasonlót szeretnénk az élettől, de a személyes újratalálkozásra még nem került sor. Kicsit félek és nehéz bíznom abban, hogy ilyen létezhet ... ugyanakkor a megérzéseim azt súgják: ez megtörténhet.

Érdekelne,kinek mi a véleménye erről...


2012. máj. 27. 11:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
sztem ez lehetséges :) sok sikert! :)
2012. máj. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
lehetséges,csak el ne szurd,mert ez is konnyen lehetseges
2012. máj. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2012. máj. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jó kívánságot!

Második válaszadó! Kifejtenéd, hogyan tudom elszúrni?

2012. máj. 27. 11:41
 5/17 anonim ***** válasza:

Mi ugyanigy ismerkedtunk meg, es szeptemberben fogjuk unnepelni a masodik evfordulonkat:)

Azt, hogy o-e az igazi, csak jopar ev mulva tudom megmondani, de nagyon szeretjuk egymast, es boldogok vagyunk egyutt.

Tavol lakik toled az illeto? Nalunk ez sajnos neheziti a dolgokat, de maximum egy ev, es osszekoltozunk, aztan mar ez sem lesz problema.

Szerintem talalkozzatok, vesztenivalod nincs:)

2012. máj. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Lehetséges, persze.

Múltkor volt LifeNetWorkön egy műsor, ahol bemutatták, hogy nem tudom hány ezer kilóméterre éltek egymástól, neten elkezdtek beszélgetni, találkoztak, 20 éve együtt vannak és 3 gyerekük van:)

2012. máj. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

5. válaszadó! Kívánom neked, hogy ő legyen az "igazid" :)


Nem lakik vészesen messze ... ott nőttem fel én is :)

Talán félünk is találkozni és nem is. Jó lennemár találkozni vele.

2012. máj. 27. 11:45
 8/17 A kérdező kommentje:
6. kommenthez: az szép! Akkor tényleg nem reménytelen a helyzet :)
2012. máj. 27. 11:46
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetséges.

Én pl. a barátnőmmel egy oviba jártam, de miután elballagtunk onnan, nem tartottuk a kapcsolatot (illetve a szüleink nem tartották). Aztán a kezembe került egy emléklap, hogy kikkel jártam egy csoportba, felkerestem ezeket az emberkéket iwiw-en (akkor még facebook nem nagyon volt elterjedt), és az élet úgy hozta, hogy 2 és fél éve együtt vagyunk. Ha rajtam múlik, nem változtatok ezen a "státuszon".

2012. máj. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9. kommentelő: gratulálok. Akkor tényleg nincs okom a reménytelenség érzésére :)
2012. máj. 27. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!