Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj az a nőknél, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az a nőknél, hogy előbb próbálom megismerni őket és csak utána térek rá arra, hogy szeretnék többet az illetőtől?

Figyelt kérdés
Annyi alkalom volt már erre a közelmúltban sajnos. Egyszerűen nem értik a nők, hogy valakinek lehet fontos a belső is és meg szeretném ismerni az illetőt? Mert lehet akármilyen bombázó is valaki, ha fejben nem stimmel, mehet dolgára...
2012. ápr. 29. 22:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez olyan mintha hazudnál, rákészülnek arra, hogy jaj végre egy barát erre jössz és felborítasz mindent.
2012. ápr. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
No igen, legutóbb pont erre volt precedens. De csak magamat csapom be ha nem intelligens a lány és nem lehet vele jókat beszélgetni, ergo én fogok csalódni...
2012. ápr. 29. 22:35
 3/14 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést én is feltehetném,csak így:Miért baj az a pasiknál, hogy előbb próbálom megismerni őket és csak utána térek rá arra, hogy szeretnék többet az illetőtől?


Nálam mindig az van,hogy á tuti nem akarok semmit,csak szivatom az illetőt,ha a második beszélgetés után rátér,hogy összeszeretne jönni velem én meg kis időt kérek.

Szóval ez nálam pl nem lenne probléma,sőt..

2012. ápr. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
39%
mert berak barát zónába, ha elég lassú vagy és onnan az életben nem fogsz kikerülni
2012. ápr. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tapasztalataim alapján az a gond, hogy ha nem térek rá előbb, hogy többet szeretnék tőle, akkor az egész procedúra veszett fejsze nyele... hogy miért gond ez, nem tudom. Egyszerűen szeretném jól megismerni azt a lányt/nőt, aki lehet, hogy a partnerem lesz, ennyi az egész. Nem akarok zsákbamacskát, főleg ebben az elfajult világban.
2012. ápr. 29. 22:45
 6/14 anonim ***** válasza:

Kérdező,de meddig húzod a dolgot?

Oké,hogy ismerkedés meg minden,én is ennek vagyok a híve,de azért a végtelenségig nem lehet halogatni.Különben lehet a másik fél (még ha kedvel is téged) úgy gondolja,hogy biztos azért nem lépsz,mert nem is érdekel téged,csak baráti szinten.Más kezdi el érdekelni,te meg hoppon maradsz.

2012. ápr. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a normális viselkedés. Először ismerkedni aztán jöhet a komolyabb téma, pláne ha tök idegen az illető.
2012. ápr. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom én is ilyen vagyok....az az igazság hogy nem tudok a külsőbe beleszeretni, előbb megtalálom a jót a belsőben majd a külsőbe később....

de én 18 éves lány vagyok..

2012. ápr. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 lila nyuszi ***** válasza:

Nálam nem probléma. Nem is értem sokan hogy jönnek össze pár hét után. Szeretet is hónapok alatt alakul ki.


21/N

2012. ápr. 30. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 lila nyuszi ***** válasza:
Amúgy ha nem tartasz rá igényt barátnőként akkor azt mond meg neki mielőtt beléd szeretne...
2012. ápr. 30. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!