Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek bejönnek a fiús lányok?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják,h nekik inkább a csajos lányok jönnek be...14/L

2012. máj. 27. 15:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
75%
Igen inkább a lányos lányok jönnek be a csajoknak,de van egy kettő akinek viszont csak fiús lány kell.
2012. máj. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
70%

kizárt hogy fiús lány tetszen..mert én is nőies vagyok

24 l

2012. máj. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
70%

ha már csaj akkor legyen már csajos


23/L

2012. máj. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
94%

igen, mondják páran... a "lipstick" leszbikusoknak például az a jelmondata, hogy ,,a nő legyen nőies, ha férfiasságot akarnék férfit keresnék''.

Nekem egyedül az nem jön be, ha valakinek nem áll jól a dolog. Magamat fiúsnak tartom, de nekem például nagyon nem áll jól, alacsony is vagyok,(no meg a derékig érő göndör, gesztenyebarna haj se túl férfias...) az arcom is kerek, határozott vonások nélkül, így a fiús/férfias dolgok csak jellemben maradnak meg.

Éppen ebben a félévben jártam ugyanarra a kurzusra egy lánnyal, középmagas, egészen rövid szőke haj, finom vonások, nulla festék. Elsőre inkább csak szokatlan mint vonzó látvány, de később jobban megmozgatta a fantáziámat mint egy spanyol vadmacska!

Korábban én is valószínűleg azt mondom, hogy persze, a lányos lányok.... De ha belegondolsz, az ilyen tuti nem foglalja le a fürdőszobát órákra, nem utazik 78 bőrönddel, nem kap pánikrohamot ha nem találja az azúrkék körömlakkot, és ami manapság talán a legjobb, hogy nem rakja tele a fészbukot a kacsaszáj-képeivel.

A rövid haj, kockás ing, zero smink mind csak apró külsőség, a nő attól még nő marad.

2012. máj. 28. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
köszi, ez bíztató!!
2012. máj. 28. 10:57
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindegyik bejön :) a fiús az nekem titokzatos ezért bejön.. a lányos meg.. hát az magáért beszél! Eszméletlenül aranyosak és cukik.

14/L

2012. máj. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
:)
2012. máj. 28. 13:42
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Inkább legyen lányosabb, nekem épp ezért tetszenek a lányok.

Másrészt ha egyszer bejönne egy fiús lány, aki úgy jó nekem, ahogy van, nem utasítanám vissza :)

2012. máj. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Fiús létemre nekem ők is bejönnek :) Nem az a lényeg, hogy fiús agy lányos, ha valaki tetszik, akkor tetszik. Nincs ideálom. :)
2012. máj. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
91%

Abszolút lipstick vagyok. De azt hittem, hogy én vagyok az egyetlen. Sohasem találkoztam még hozzám hasonlóval... A csinos lányok mind heterok... :/

16/L

2012. máj. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!