Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek bejönnek a fiús lányok?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják,h nekik inkább a csajos lányok jönnek be...14/L

2012. máj. 27. 15:03
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
vannak kifejezetten szexi fiús lányok is, van pár aki nekem is bejön :D csak h egy közismert példát mondjak, aki látta az L Word-öt annak biztosan megragadta a fantáziáját Shane..:D [link] :D persze nem áll jól mindenkinek, de szerintem nagyon vonzó tud lenni. Én sem vagyok az a tipikus csajos csaj, de azért még távol állok a fiústól is..:D meg kell h jegyezzem h imádom az itteni leszbiket :D jó kis csapat gyűlt itt össze :) ha valaki gondolja, akkor örömmel várom a priviket :D
2012. jún. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát én most egy fiúsabb leányzóba vagyok szerelmes :$ nekem ő a tökéletes külsőleg-belsőleg egyaránt, de nekem sincsen tipikus ideálom. A fiús lányok is lehetnek szexik és vonzóak, a lányos lányok pedig alap :)) én inkább kevertebb típus vagyok, mert szeretek sportos és laza lenni külsőleg, olyan fiúsan (viselkedésemben is meglátszik xD) de mégis szeretem a csajos dolgokat.

Az előző hozzászólóhoz hasonlóan tőlem is respect a társaságnak :D nekem is írhattok nyugodtan, ha barátkozni szeretnétek ;) 17/L

2012. jún. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
90%
Nekem fiúsabb barátnőm van, de imádom:P az ágyban sokkal izgibb mint egy túl lányos lány
2012. jún. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
95%
Nekem eddig csak is fiús csajaim voltak :D Mostani barátnőm is fiús, mind külsőleg mind belsőleg. Nekem csak a fiús csajok jönnek be =// Nem tudom miért, talán mert ellensúlyozza azt, hogy én meg nőies vagyok. És nem mellesleg a butchok az ágyban is sokkal aktívabbak mint a nőies lányok. Legalábbis nekem eddig ez jött le :D
2012. jún. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább a lányosabbak. :)

De talán csak azért, mert én "fiúsabb" vagyok. Bár nem öltözök fiúsan (inkább kényelmesen), nincs rövid hajam, de imádok focizni, unokaöcsémmel verekedni (ő üt én meg állom):D Szval inkább viselkedésben.

Az L wordben is azt a lepcses szájú Alice-t(Leisha Hailey) imádtam. :P


Szóval lányos, de nem kell csüggedni kérdező, sztem ha valaki beléd szeret, úgy fog szeretni ahogy vagy! :)


21/L


ui.: Mindjárt kezdődik a tv2-n a D.E.B.S. :P

2012. jún. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

hát valakinek bejön valakinek nem..

Én is "fiús" vagyok kinézetre eléggé. Belsőm meg elég érzékeny :)

2012. jún. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:

a nőies,de nem a divatcicák jönnek be! :-D

fiús vagyok.aki ismerkedne,írhat privit! :-D

2012. júl. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
ki akar ismerkedni ? :D
2012. júl. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
23 vok es L
2012. júl. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
14 éves lány vagyok, nekem a fiús lányok jönnek be :) persze a szép, csinos lányos lányok után megfoordulok az tucán :) de már fél éve együtt vagyok a barátnpmmel aki fiúslány :)
2012. szept. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!