Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul esne nektek, ha 1 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esne nektek, ha 1 év után nem igazolná vissza a párotok facebookon, hogy te vagy a párja?

Figyelt kérdés

Úgy tesz, mintha be sem jelöltem volna, egy szóval nem jegyezte meg, pedig elég gyakran van fent!


Ti rákérdeznétek az okára? Ha igen hogy?


2012. máj. 27. 17:26
1 2
 1/15 ASOT ***** válasza:
100%

várj..:)


1 éve együtt vagytok szeretitek egymást 1 pár vagytok....


és az a gond h faccbukon nem jelöl vissza?

2012. máj. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
tessék??? egy év után nem kérdezted meg? :DD még is milyen kapcsolat ez? most nem azért mondom, hogy ez (a facebook) olyan fontos lenne. de komolyan ezen kell agyalni hogy hogy kérdezd meg, és megkérdezd e egyáltalán? "miért nem jelölöd be facebookon hogy együtt vagyunk?" mondjuk így?
2012. máj. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Talán szóba hoznám vlmikor de szerintem ez nem olyan fontos:/
2012. máj. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szeretjük egymást, igen ez csak egy formai dolog lenne, egy gesztus... De akkor is rosszul esik!
2012. máj. 27. 17:29
 5/15 anonim ***** válasza:
Mi már 5 éve szeretjük egymást, minden nap fent vagyunk FB-on is, de nem vagyunk egymásnak párként bejelölve. :D
2012. máj. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
OMG, most komolyan ez a nagy probléma? Egy pár vagytok, nehogy már a facebook legyen a döntő.
2012. máj. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem rosszul esne... egy napig. aztán nem agyalnék rajta. egyébként nekem sincs bejelölve,hogy kapcsolatban vagyok,de azért mert megvan az ok rá,hogy nem akarom,hogy pár ember tudja. és lusta vagyok letiltani őket,hogy lássák.xd inkább nem állítottunk be kapcsolatot a párommal, ő megérti,mert nála is ez a helyzet.

L/18

2012. máj. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
lapból az a gond hogy egyáltalán felmerül kérdésnek benned hogy hogyan tudsz egy ilyen apró cseprő dolgot megkérdezni. Ha valami fontosabbról lenne szó akkor mit tennél?
2012. máj. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én bejelölnék mást páromnak,kiváncsi vagyok azt észrevenné-e:)
2012. máj. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

EZ AZ kérdezed meg! Már 1 éve együtt vagytok. Simán kérdezd meg miért nem jelölte vissza hogy a párod, végül is neked fáj a dolog, megkérdezheted.


Max majd kiderül, hogy utálja a facebookot vagy akármi, de mindenképp jobban jársz, mintha nem kérdeznéd meg soha. Már csak azért is mert akkor belemegy a fejedbe ez a hülye gondolat.

2012. máj. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!