Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul esne nektek, ha 1 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esne nektek, ha 1 év után nem igazolná vissza a párotok facebookon, hogy te vagy a párja?

Figyelt kérdés

Úgy tesz, mintha be sem jelöltem volna, egy szóval nem jegyezte meg, pedig elég gyakran van fent!


Ti rákérdeznétek az okára? Ha igen hogy?


2012. máj. 27. 17:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
én minden nap felt vagyok facebookon, de megmondom őszintén, fütyülnék rá h mit tesz ki facebookon, mit oszt meg, stb. nem facebookon hanem a valóságban kell élni az életet, szerintem. lehet, te kicsit "facebook függő" vagy, mint nagyon sok ember és az élet szerves részének gondolod ezt. :)
2012. máj. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
előző voltam. ja, és az is lehet h van egy olyan facebook ismerőse, aki szerelmes belé és őneki nem akar fájdalmat okozni azzal h kirakja h van párja.
2012. máj. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én is bejelöltem a páromat, ő se igazolt vissza. Én nem sokkal később megkérdeztem miért nem igazol vissza? Azt mondta, nem akarja. Hát nekem nem esett jól, mert én nagyon világgá akartam kürtölni, hogy milyen jó pasim van, de ő nem. Ez van, ettől még másfél éve járunk, ha facebook szerint "nincs" is pasim, a valóságban van, úgyhogy már nem foglalkozom vele.

21L

2012. máj. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én azt kérdeztem meg, hogy szeretné-e, ha FB-on megjelenne, hogy párkapcsolatban vagyunk egymással. Azt mondta, hogy igen, szeretné. Aztán megmutattam, hogy kell beállítani, mert ő nem használja annyit, így nem is nagyon ismeri a FB-ot. 25N
2012. máj. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

sztem azt sem tudja hol kell rákattintani, vagy több barátnője is van ezért nem jelöl be nehogy a többi tudjon rólad, ismertem ilyen csávót xd

f18

2012. máj. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!