Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem féltek, hogy az itt kiírt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem féltek, hogy az itt kiírt kérdésetekből a párotok magára ismer és akkor baj lesz?

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Te vagy az a lány akit megpofozott és megerőszakolt a barátja?:D vagy amiatt a kérdés miatt írtad ki? :D


Ha az ő példájukat vesszük, akkor igen, elég valószínű h a lánynak baja lesz, ha meglátja a kérdését és, hogy ország-világ megtudja - persze névtelenül.. de akkor is - hogy mit tett.. :D

2012. máj. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja, dehogy. Nem én vagyok. Volt ilyen?
2012. máj. 27. 20:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Aha volt. Volt egy olyan is, hogy a csaj azt írta, hogy írjanak privátban az emberek, mert a párja többször is rátalált a kérdésére, és nagyon felhúzta magát rajta...
2012. máj. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hacsak nem nagyon extrém és különleges dologról van szó, vagy nem nagyon részletekbe menően irod le a dolgokat, akkor szvsz lehetetlen, hogy egy ilyen irományból 100%ig magára ismerjen valaki...de még akkor sem tudja az illető sehogyansem bizonyitani, hogy róla van szó
2012. máj. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű. Megadhatsz olyan információkat, amik lényegtelenek, de azért félrevezetik az olvasót. Például zalaegerszegi (közben meg budapesti) 27 (közben meg 24) éves lány vagyok, akinek a barátja 200 km-re lakik (közben a szomszédban, csak nincs idejük találkozni), és máris nem ismered meg, hogy kiről szól a kérdés...
2012. máj. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik válaszomat találta meg az egyik haverom. Mármint szoktunk itt röhögni a válaszokon. És belinkelte az enyémet, hát konkrét volt.:DD
2012. máj. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jogos a kérdés, ezen már én is filóztam. Sőt, már olyan kérdésem is volt ami alapján elég jól beazonosítható az illető, de nem érdekel. Ha úgy vesszük, üzenet jellege is volt a dolognak, ha ő elolvasta és véletlenül magára ismert akkor célt értem. Több éve volt már, baj nem történt belőle.
2012. jún. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!