Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az MSN-re kiírt üzenetek/idéze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az MSN-re kiírt üzenetek/idézetek-nél van mögöttes/rejtett tartalom, utalás (főleg CSAJOK)?

Figyelt kérdés

Mármint ha van egy lány. Belém volt esve, majd én belé, de mégse lehetünk együtt. Más pasi nincs a képben.


A csaj meg kiír vmi szerelmes/bajos szerelmi idézetet, vagy kiírja más nyelven, hogy "beléd estem".


Ez vonatkozhat rám?

Ír ki valaki ilyet poénból?


2010. máj. 10. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Poénból én ilyet sosem írnék ki.

Általában olyan dolgokat írok ki, amelyekkel célozni szeretnék egy-egy illetőnek, vagy csak kicsit "sajnáltatni" magam.

Szóval igen van mögöttes jelentés:)

2010. máj. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ez lehet hogy spekuláció, de ugye van barátja. Viszont elmondása szerint cefetül vannak...szakítófélben. Tulajdonképpen csak kerülgetik az elkerülhetetlent...


És ott vagyok. A lánnyal nem vagyunk barátok. Épp a minap mondtam el neki, mit érzek iránta, sőt még levélben is leírtam neki.


Persze nem jöttünk össze, mivel...szal megvan annak is az oka. De azt mondta, fontos vagyojk neki, szeret velem lenni, jól érzi magát velem, és nem akarja, hogy a kapcsolatunk megszakadjon.


Most akkor ezzel a kiírásával rám célozhatott? (vmi olyasmi volt kiírva, hogy belédszerettem/szeretlek....vagy vmi, csak franciául)

2010. máj. 10. 10:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ilyet kiírni, vonatkozhat rád, de a legjobb lenne ha rákérdeznél:)
2010. máj. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tehát a lényeg, hogy iylet az ember akkor ír ki, ha valamire valakinél célozgatni akar. Tehát nem a poén kategória...


Kivéve akkor, ha valaki szereti szivatni a másikat, és játszadozni vele....

2010. máj. 10. 10:16
 5/10 anonim ***** válasza:
az a baj,hogy van mögötte tartalom :( én is hasonló helyzetben vagyok,mint te és fájdalmas látni napról napra ezeket a kiírásokat,mert tudom,hogy ezek nem nekem szólnak ;-(
2010. máj. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

na igen....


De szerinted szakítófélben lévő kapcsolatának/barátjának szólna, vagy inkább nekem? Bár a mi viszonyunk sem jobb annyival, hiszen nem vagyunk együtt, de aztán ki tudja. Lehet a múlt heti vallomásom és a levél elgondolkoztatta...


Végülis eleinte ő vonzódott hozzám, barátsággá pedig nem alakult át ez a dolog. Most meg én vagyok, aki oda van érte, és ezt tudja is, mert elmondtuk egymásnak...

2010. máj. 10. 10:28
 7/10 anonim ***** válasza:
csak vigyázz mert ha nem rád vonatkozik és megkérdezed az elég furcsa helyzet lesz :D
2010. máj. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem fogom megkérdezni:)


Majd a viselkedéséből és a személyes kontaktból leszűröm, én lehetek-e az, avagy sem.

2010. máj. 10. 10:55
 9/10 anonim ***** válasza:
mindenképpen van valami célzás jellege, de ha rákérdezel 99% h letagadja :)
2010. máj. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

:) Hát,nekem mindig valakire/valamire utal a kiírásom.

rejtett tartalom? természetesen. Általában észreveszi az illető,akinek szánom,nem reagál rá,de legalább tisztában van az érzéseimmel. Volt,hogy kiírtam egy ilyen szerelmes-bánatos idézetet,és pont az,akire írtam,találkozáskor amikor egyedül voltunk rákérdezett,és nem tudtam letagadni. Nem is akartam. Jobb így,hogy tud mindent :)

Szóval ebből az egészből csak annyit akartam kihozni,hogy IGEN,van utalás,és szerintem vonatkozhat rád :) Úgyis észreveszed. ;)

14/L

2010. máj. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!