Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti meddig bírnátok úgy élni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meddig bírnátok úgy élni egy házasságban, hogy a férjetek csak havonta kb.2 napra jön haza (távoli munka miatt) és csak annyit vagytok együtt?

Figyelt kérdés

A végtelenségig ezt nem lehet bírni szerintem, mert nagyon kevés ennyi együttlét én úgy gondolom. Egyfolytában hiányzik a párom, sokáig így nem tudnék élni mert beleőrülök a hiányába.

Ti hogy vagytok ezzel a dologgal?

Remélem, hogy ez nem így fog folytatódni, csak nagyon félek, nehogy ez most már így legyen továbbra is. :( Azt nem élném túl úgy érzem.


2012. máj. 27. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy hogy nem mentél utána?
2012. máj. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez csak az ő cége. Tehát kollégák mentek.

Nem tudom, hogy ő meddig akarná ezt csinálni, nagyon remélem, hogy nem állandóan, mert azt nem bírnám elviselni.

Vannak állatkáim is, amúgyse tudtam volna menni vele.

De ha nem lennének az állatok, akkor se mehettem volna.

2012. máj. 27. 21:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
gondolj a katonákra akiket szó nélkül egyik pillanatról a másikra ugrasztanak, hogy menni kell és lehet, hogy fél évig, az is lehet hogy 1 évig nem mehet haza! de a családja kitartóan várja otthon! (oké ez egy szélsőséges példa volt) de szerintem ezt beszéld meg a férjeddel minél előbb! én azon a véleményen vagyok, hogy egyetlen munka sem ér annyit, mint egy tökéletes kapcsolat/házasság!
2012. máj. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan fogalmad sincs hogy a férjednek igazából mik a tervei ezzel az egésszel, és semmit sem beszéltetek meg csak fogta magát és bejelentette, hogy munka miatt mostantól havonta csak két napra jön haza?
2012. máj. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azt mondta először, hogy csak kb. 2-szer csinálja ezt egymás után. Aztán később meg azt mondta, hogy ha majd most hazajön, akkor legközelebb már nem megy.

Szóval nem volt számomra egyértelmű.

De mondott olyat, hogy nem akarja hosszú távon, csak míg kicsit összeszedjük magunkat...de ez nem tudom mennyi időt jelent és mit ért ez alatt.

Én attól félek, hogy nehogy rendszer váljon ebből, mert azt már nem bírnám ki az teljesen biztos.


A kérdés amúgy az volt, hogy ti meddig bírnátok egy ilyen házasságot?

Én úgy érzem, hogy én nem sokáig bírnám és nagyon remélem, hogy ebből nem lesz rendszer.

Számomra nagyon fájdalmas az, hogy nincs mellettem, pedig még csak pár napja ment el és úgy hiányzik majd belehalok! :(

2012. máj. 27. 21:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem bírnám sokáig..Sajnos én féltékenyebb típus vagyok, rengeteg gondolat cikázna a fejembe, amibe szó szerint beleőrülnék..Nagyon nehéz ilyen kérdéseket feltenni magunknak, de megvárnám, mert nagyon szeretem, és azért dolgozik, hogy jobb legyen az anyagi helyzetünk..Áhhh nem tudom..
2012. máj. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hol dolgozik?
2012. máj. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!