Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ki akadnátok?

Figyelt kérdés
Most 7végén a párom ki borított,nagyon!Olyanokat mondott ami most jelenleg nem fér bele nekem ebbe a kapcsolatba és ez neki természetes dolog.Holnap megy külföldre egy hétre,és neten fogunk kommunikálni,de meg fogom neki mondani hogy ne beszéljünk,most ne keressen.Ti kiakadnátok ha ezt kérné a párod?
2012. máj. 27. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"ki borított" - helyesen: kiborított. "ki akadnátok" - helyesen: kiakadnátok.

szerintem inkább ülj le vele beszélni, mint hogy ilyen durcis "inkább nebeszéljünk" kavarós módot válassz.. unalmas és idegesítő.

2012. máj. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
azért én arra is kíváncsi lennék hogy mit vétett pontosan a párod
2012. máj. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vele hajlandó le ülni mert nem látja át hogy ez nekem rosszul esik.A volt barátnőiről beszélt nekem,hogy milyenek voltak az ágyban,meg hogy mit gondol rólam igazából.Csak bővebben mesélte el.Nem durcálok már,csak nekem ezt át kell gondolnom hogy mit is akarok igazából ezek után tőle.
2012. máj. 27. 22:13
 4/7 anonim ***** válasza:
az baj, ha ezek után még gondolkodnod kell a megoldáson... :)
2012. máj. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért szerinted szakítanom kellene?NAgyot csalódtam benne,úgy érzem hogy üres lettem felé.
2012. máj. 27. 22:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a kapcsolatunk elején direkt kértem azt a páromtól amit te kaptál... Elmesélte az összes kapcsolatát, egy éjszakás kalandját, be nem teljesült szerelmét... mindent... és igen elmondta hogy volt nálam szebb, nagyobb mellűbb barátnője, de azt is elmondta hogy ennek ellenére egyiket sem szeretett úgy mint engem... Oka van annak hogy veled van, ezt ne felejtsd el és ne durcáskodj... mióta vagytok együtt?
2012. máj. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
3 hónapja, de ezt nem úgy mondta hogy megértsem hanem dicsekedett velük.Meg össze hasonlított velük.Ezt át élni kell,olyan mintha ki ábrándultam volna most belőle.
2012. máj. 27. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!