Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Szoktatok szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Szoktatok szerelmes lenni? Szoktatok egy lány iránt úgy érezni hogy hűűű, vele akarom leélni az életemet?

Figyelt kérdés

Vagy csak dugogatópartnernek vagyunk jók? Nem is tudtok szeretni? Megvisel ha egy lány elhagy? Pikkpakk túlteszitek magatokat és heló jön a következő pin@? Ez így megy nálatok?

Úristen látom előre jön egy halom csávó, hogy jajj dehogyis összerokkantam mióta elhagyott a barátnőm, de miért érzem azt, hogy ez egy nagy büdös kamu?

Igen, még mielőtt valaki megkérdezné, pont pasiundorom van, hányinger kerülget az egész hímpopulációtól, mert csak ellenpéldát látok a környezetemben.

Köszi ha válaszol, írj nekem kort is, ha nagyon le akarsz oltani írhatsz privátot is, bármilyen véleményt szívesen fogadok, igazán kíváncsi lennék a dolgokra.

21L



2012. máj. 25. 21:25
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

igen, úgy fél óráig

Aztán új húúús után kell nézni NYAM-NYAM :DD

2012. máj. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Itt a válasz: ,Igen, még mielőtt valaki megkérdezné, pont pasiundorom van, hányinger kerülget az egész hímpopulációtól, mert csak ellenpéldát látok a környezetemben." hülye kérdés
2012. máj. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Tudok szerelmes lenni, nem mennék bele semmi egy éjszakás baromságba. Megviselni semmi nem visel meg, arra tanítottak, hogy soha ne legyek szomorú, csalódott, stb, úh nem szoktam.

20/F

2012. máj. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Igen én csak ugy szoktam,hogy szeretem is és legfőképpen nem csak arra kell

20F

2012. máj. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 Hotshot ***** válasza:
71%
First world problem
2012. máj. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
27%

Figyelj én őszinte leszek. Tudtam szeretni, eddigi 22 évem alatt 4-szer is voltam szerelmes lányba, egy sem viszonozta az érzéseimet, a legutolsó is egy másik sráccal jött össze, mint velem. A lányok nem értékelik, ha szerelmes vagy beléjük. Azóta megtörtem és nem voltam egy lányban sem szerelmes, de nem si bánom, jobb ez így.


MInek szeretni a lányokat, ha ők úgysem viszonozzák?! Persze ez csak az én szánalmas történetem, másnak aki jobban néz ki biztos nagyobb sikerei vannak, de hogy ők hányszor voltak szerelmesek vagy hajlamosak rá azt nem tudom.


Nem jönnek a pinák ez a gond, aki meg jönne az nekem nem vonzó, a kövér lányokra ugyanis nem vagyok vevő.


De ha már jönne legalább vonzó alakja legyen és akkor már jöhet is, a fenébe az érzelmekkel és a szerelemmel!


Remélem sosem leszek szerelmes és minden erőmmel azon leszek, hogy kiöljem magamból ezt a szánalmas, érzelmes, romantikus énemet is, hogy végül csak egy bunkó, érzéketlen, dugógép legyek, amire Ti vágytok manapság úgyis!!

2012. máj. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Ritkán tudunk igen, ehhez olyan lány is kell
2012. máj. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
6-os ez hazugság. Mi nem erre vágyunk, illetve gondolom akkor megláttad a másik felől érkező problémát, mert ezekszerint lányból is kevés rendes van. Én nem tudom, nem keresek lányokat, bár láttam már egy két 100 ft-ot nem érő ribancot. Jó lenne érzelem mentesnek maradni mindig örökre, ahogy írtad... én is sokszor vágyom rá :D
2012. máj. 25. 21:36
 9/31 anonim ***** válasza:
bocs a semmiért csak kíváncsi vagyok :3
2012. máj. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

A pasik is lesznek szerelmesek.

22/L

2012. máj. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!