Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most öszintén, miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most öszintén, miért nem kellek én senkinek?

Figyelt kérdés
Az elmult fél évben kezdtem el csajozni. Bulikban elég gátlástalanul mászok rá lányokra, de nem öntudatlan részeg módjára, hanem játékosan-férfiasan, ahogy azt kell. Smárolok a lányokkal nagyon rövid idő után, noha régen irigykedve néztem, akik csokoloznak bulikban. Az egyéb testrészek fogdosásáról nem is beszélve. Az egyetlen probléma, hogy ezek a lányok nem látják bennem a potenciális partnert. Más fiuk is ugyanigy nyomulnak és látszik, hogy a lány is tökre beindul, és már ott lebeg mindkettö elött, hogy szexelni fognak. De velem ez nem nagyon történik meg. Volt, hogy már hazarángattam lányt, de végülis elment haza busszal. Ez igy nagyon furcsa, hogy valójában csak ráeröltetem magamat a lányokra, és ők ezt vagy elfogadják vagy nem, de nem akarnak tölem még sexet sem igazán.

2012. máj. 27. 23:34
1 2
 1/16 Marada ***** válasza:
A többi srác biztos villant bmw kulcsot. bkvval nehéz csajozni. :D
2012. máj. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
van saját lakásom (értsd: SAJÁT)
2012. máj. 27. 23:37
 3/16 anonim ***** válasza:
Akkor azért mert úgy nézel ki mint egy sorozatgyilkos.
2012. máj. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ne erőlködj, majd jön magától!! Valamit nagyon elrontasz akkor. Lehet,h megrémiszted szegény lányokat:) Hagyd őket kibontakozni, érvényesülni...
2012. máj. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

gratulálok hozzá. ügyes vagy. tényleg.


biztos nem szimpatikus az arcod.

2012. máj. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

jaj voltam én már szépszemü, dicsérték már a borostámat (ami valojában csak 4 napos borotválkozáshiány volt)

volt már jo a seggem.


meg mi az, hogy MEGIJESZTENI A LÁNYOKAT?

amig egy lány nem FÉL igazán attól, hogy meg lesz dugvva, addig nem is veszi komolyan a szitut, mert azt hiszi, hogy megussza, és mehet haza alukálni. Az alfa srácok majd pont gyengédek a lányokkal, mi? Hát nem. Mégis örülnek a lányok, hogy félhetnek tölük.

2012. máj. 27. 23:46
 7/16 anonim ***** válasza:
Uristen ne haragudj de nagyon elvagy tévedve gondolkodàsra..ezek a gondolatok...a mai trendi fiukàk egymàs majmolàsa..közben meg tök butàk érzelmi intelligencia ,màsik nem tisztelete nuku.Ràm ha igy nyomulna egy pasi màr rég elküldeném a fenébe ..pedig külsőm alapjàn tetszem az ilyen pasiknak is de herotom van az ilyen szövegektöl hogy alfahím...ezek nem férfiak..24l
2012. máj. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Bàr sok lànynak meg tartàsa sincs azt is alàirom...előzö voltam
2012. máj. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

hát most erös öngólt rugtál, ha az alfahimröl egyböl a hajógyáris páwa gyökerek jutnak az eszedbe, akiknek valoban nincsen egy önálló gondolatuk sem, mert mindent a médiából meritenek.


én azokra a férfiakra gondoltam, akik tényleg minden feltünés mellözésével képesek vonzóak lenni lányok számára.


én vézna vagyok, 170centi kb, nem is vagyok joképü, az összes "eredményemet" a pofátlan viselkedésemmel és a határozott fellépésemmel kellett elérnem. Nem jöttek oda hozzám kamu szövegekkel lányok, mert tetszek nekik. Szemezni is csak csunya lányok szoktak velem. Minden esetben nekem kell odamenni kérdés nélkül a lányhoz.

2012. máj. 28. 00:07
 10/16 anonim ***** válasza:
Előzőkben nem ezeket irtad
2012. máj. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!