Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mindenkinél így van? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mindenkinél így van? (lent)

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egyik lány osztálytársamba. Amikor vele beszélek (facen) alig volt közös téma, szinte gondolkodnom kellett h miről beszélgethetnénk még. Ez kb 10 perc beszélgetés volt. De egy másik lány osztálytársammal akivel csak barátok vagyunk 40 percig folyamatosan el tudtam beszélgetni. Ez mással is így van?

2012. máj. 28. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyjából igen...
2012. máj. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja,.
2012. máj. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
y
2012. máj. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

En, azert a helyedben elgondolkoznek azon, kibe is vagyok szerelmes.. nem tudom, hany eves vagy, de amit en az elmult 26 evben magtanultam, az az volt, hogy hiaba a legszebb es a legtutibb a ficko, ha nem tudok vele csak ugy 'csacsogni', akkor semmi ertelme.. Nagymamam mindig az mondja: 'Kislanyom, a legfontosabb egy hazassaghoz, hogy mindig legyen tematok, legyen mirol beszelgetni es ne kelljen semmit sem eroltetni!' Mondjuk a Te esetedben a 'temanelkuliseget' foghatjuk a zavarra is, leven ez meg csak a 'kezdeti stadium', de sztem azert gondolkozz el ezen egy kicsit..


Nincs kinosabb a kinos csondnel.. :/

2012. máj. 28. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
14 vagyok és 1000% hogy belé vagyok szerelmes :)
2012. máj. 28. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!