Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mostanában sokat beszéltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában sokat beszéltem egy lánnyal, már mondta is, hogy szerelmes belém, meg hogy járjunk és én is ugyanígy éreztem. Ma fogok vele találkozni, hogy kezdjem ha találkozunk, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már ezelőtt is találkoztunk párszor de nem sokat beszélgettünk... 15/fiú vagyok.
2012. máj. 28. 11:12
 1/2 szamo77db ***** válasza:

Te ismered a lányt, neked kell eldönteni, mit mondasz

neki. Mindenképp éreztesd vele, hogy szereted és jó neked,

hogy most itt van veled. Egy biztos tippem van: egy szál

vörös rózsát vegyél, díszítés nélkül. Ezt ne felejtsd el!

2012. máj. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha még nem találkoztatok és olvasod: legyél természetes és kedves :) Az egy szál rózsa szuper ötlet :) Esetleg megfoghatod a kezét egy kis idő után, vagy kezdhettek puszival (arcra), ha amúgy is ilyen viszonyban vagytok már :) sok siker :)
2012. máj. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!