Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom egyiptomi, julius vegen meglatogat minket az anyukaja meg a huga. Csak arabul beszelnek, nem tudom hogy ertettem majd meg magam veluk. Voltatok hasonlo helyzetebe?

Figyelt kérdés
2012. máj. 28. 14:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
És a többi felesége jön e?
2012. máj. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hat ezt muszaj volt, remelem oromet okozt neked! De ezutan kerlek titeket csak normalis
2012. máj. 28. 14:47
 3/13 A kérdező kommentje:
Valaszokat irjatok. koszonom
2012. máj. 28. 14:48
 4/13 anonim ***** válasza:

Étellel,itallal kínálni tudod őket szavak nélkül is:)Gondolom készülsz valami kajával,itallal. Esetleg tudakold meg a párodtól, hogy mit szeretnek enni,ami még kivitelezhető itt Mo-n :)

Mutathatsz neki fotókat a családodról,valahogy elmutogathatod ki mit csinál,ki kicsoda és magadról is valahogy beszélhetsz.Én a helyedben azért olvasgatnék a neten hangos szótárat alapszavakról !

2012. máj. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
valahogy csak összejöttetek... tehát vagy a pároddal tudsz kommunikálni, ő fordíthat néha, vagy mindig ha hajlandó.
2012. máj. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mi angolul beszelunk. Az a problema, hogy o dolgozik ezert en leszek veluk egesz nap.
2012. máj. 28. 15:01
 7/13 anonim ***** válasza:
Bérelj fel tolmácsot.
2012. máj. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nálunk a párom fordított. Sztem vegye ki szabadnapnak azt a napot a párod, vagy bérelj tolmácsod de az kicsit drága. Ennyi a lehetőség, ha csak nem tudsz addig megtanulni arabul.
2012. máj. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ostobaság egy egyiptomi férfival kezdeni, és ezt ők is tudják,ezt használják ki.. Ezt azért mondom, mert elég sok buta nő esik áldozatul az egyiptomi bűnözőknek, ott erre külön iparág kis kialakult erre (mármint hogyan csábitsunk el európai nőket, miket kell neki mondani, stb..)
2012. máj. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

egy másik fórumról idézek :


"Jó hogy megosztja tapasztalatát az arab férfiakkal kötött házastársi kapcsolat vonatkozásában. Nekem voltak ( 1978-1982 ) arab évfolyamtársaim. Velük sokat beszélgettem arról, hogy mit gondolnak a nőkről. Kendőzetlenül elmonták, hogy a nő meghódítása érdekében előzékenyek, figyelmesek, szexuálisan mindent elkövetnek, hogy a nő jól érezze magát. Amikor viszont meghódították és feleségül veszik, onnantól a helyzete másodlagos, betagozódnak az otthoni családi viszonyokban és azt kell csinálniuk amit ők vagy az édesanyjuk mond. Sajnálattal tapasztalom, hogy sok fiatal nő még mindíg bedől ennek az arabkultusznak.

Tudomásul kell venni, hogy más kultúra, és ez a más kultúra a nőket nem becsüli."

2012. máj. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!