Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleőrültem szószerint. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleőrültem szószerint. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A szüleimmel lakom, a párommal pedig minden nap együtt vagyunk, kimondhatjuk, ideköltözött. Miatta hagytam ott a sulit, pisilni se mehetek egyedül. Ha megkérem h egy időre menjen haza, a cuccai fölött ül és könnyes szemekkel néz akár órákig. Mivel nem ő az első az életemben, kategorikusan krvának kiált, olykor a családom előtt is kínos módon. Már sokszor megbeszéltem vele h nem akarom ezt, ne találkozzunk, de ezt betudja hisztinek. Persze szeretem, nem is lenne gond vele, de ő ragaszkodó én meg idegzsábás vagyok. Mit tennétek?
2012. máj. 28. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ragaszkodás, egyszerűen a tulajdonaként kezel! Először is, beszéld meg vele, hogy nem akarod, hogy nálatok éljen, hogy sose járjon haza, hogy lekorlátozza az életedet, ne tanulhass, ne mehess sehova nélküle, stb. Ha ezt nem érti meg, akkor hagyd el. Ilyen ember mellett sosem leszel boldog!
2012. máj. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Hole Hunter ***** válasza:
100%
Dobd ki...ráült az életedre.
2012. máj. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ilyenkor azzal áll elő hogy kidobom őt a lakásból, teljes önsajnálaba esik. Egyszer szakítottam,nehezen ment, percenként küldözgette a szülei sms-eit, hogy ő milyen remek ember. Ősztől igenis egyetemre megyek és nem fogja fel, hogy nem fogok összeköltözni vele. Sokszor már ok nélkül bántom,kifordulva magamból.
2012. máj. 28. 16:35
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kidobnám, mint a huzat.
2012. máj. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy ezt mondom, de a te hibád, hogy szenvedsz. Ha valakivel így érzed magad, akkor szakítasz vele és többet észre sem veszed. Történet vége.
2012. máj. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Lakásban zárcsere, telefonon letiltás, FBon törlés és dobd ki. Ennek így semmi értelme. Ha szépen nem megy, akkor csúnyán kell: teszemazt lesmárolod az orra előtt az egyik barátját. Ilyen emberrel nincs értelme az idődet vesztegetni.


24/N

2012. máj. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy hasonló pasim, nem lehetett levakarni sem a kapcsolatban.(.h pl. előbb egy barátnőmmel talizom aztán vele) sem kapcsolat után. Szakitanod kell vele, mert ez birtoklás és nem szerelem, ahogy telik az idő egyre idegbetegebb lesz, mig végül sehová sem mehetsz. Különben ha nem tetszik neki, h voltál mással is, akkor keressen olyat aki szűz és ne keseritse az életed a k@rvázásokkal. Nem tűrnék meg olyan pasit aki nem fogad el a múltammal együtt.
2012. máj. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
mondtam h beszéljük meg, azt válaszolta hülye vagyok. mondtam szakítsunk, nem válaszol. már minden csúnyát mondtam, azt mondta azt is lenyelné ha megcsalnám.
2012. máj. 28. 16:44
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom hogy tudszu egy ilyen paraszttal együtt lenni? o.o Mikor elmegy, bezárod a lakásOD (mert ugye nem is az övé), cuccai az ajtó elé, aztán többet nem engeded be. Ennyi.
2012. máj. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 jin ***** válasza:
0%
Snlcmwlloo
2012. máj. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!