Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17éves lány vagyok! Miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17éves lány vagyok! Miért van az, hogy nekem szószerint mindegyik kapcsolatom nem működik? és 2hét után mindenki elhagy szó nélkül?

Figyelt kérdés
mindegyik azt hazutta hogy ő nem olyan és hogy bízhatok benne!!:C én persze naív vagyok sajna..!! szeretnék mindig abban bízni hogy igen ő szeret,de aztán rám tör az érzés, hogy el fog hagyni 2hét után..és be is jön az igazam!!:C nagyon össze vagyok már törve lelkileg..ugy érzem hogy nem kell nekem több pasi..nem tudom hogy mit teszek rosszul:C sos
2009. nov. 4. 09:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%

először válaszolj a következő kérdésre:


Mi a halál fa*za ez a kettőspontcé? :C

2009. nov. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
ez olyan mint a :( (kettőspont nyitózárójel) a szomorúság kis arca
2009. nov. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nagyon ráragadsz az aktuális párodra, és ezt nem bírják. hisz ha az elején ilyen vagy, mi lesz később?

nem kell állandóan együtt lenni, féltékenykedni, megszólni másokat, egyből ágyba bújni, hasonlók.(gondolom én ez lehet a háttérben).


Szóval először nézz magadba, mert nem hiszem, hogy ennyi idő alatt nem teszel olyat, ami elijeszti őket.


22/l.

2009. nov. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
2 hét alatt le is fekszel velük?(bocsi de ez nem jött le az írásodból) Ha igen akkor ezért hagynak el,hisz megkapták amit akartak,és nincs miért udvarolni tovább.Ha nem akkor osztom az előttem író véleményét,lehet hogy nagyon rájuk erőszakolod magad,és nem kapnak tőled levegőt...Egyik sem jó..Inkább legyél közvetlen,és ne mutasd ki már a második nap,hogy "Ő a nagy Ő" és a felesége akarsz lenni.kezeld úgy a fiúkat,hogy:Oké együtt járunk,de nem vagyunk összeláncolva.Így neked is és neki is marad egy kis szabadsága...Ha azt látják,hogy nem csüngsz rajtuk,hogy bizonytalanok,mert nem ismerik az érzéseidet,mindig udvarolni fognak hisz meg akarnak hódítani,el akarnak csábítani...
2009. nov. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Kinek kell olyan pasi egyébként is, akit csak nagy trükközések árán lehet megtartani!!! Azért nem kár!

Az viszont egy igazság, hogy minden pasi rögtön azt akarja, viszont ha túl könnyen adja magát egy nő, akkor arról is megvan a véleményük. Tehát hosszas társas kapcsolatra nemigen való! Vagy hülye...és azért. Ez van!

2009. nov. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

nem akaszkodok rájuk!!!:D

eddig csak 1pasimmal feküdttem le,mert féltem hogy ha nem fekszek le vele,akkor el hagy!! tehát 1el lefeküdtem aztán meg már nem vlt vele kedvem mert nem taliztunk sokszor mert csak felhívott magához és csak a szexet hajtotta,és nem léptünk ki 1ütt az utcára soha..mert arra fogta hogy fáradtt!! én elhitem sajna..aztán megelégeltem mert olyan vlt mint a szex kapcs és már nem mentem át hozzá mert nem akartam szexelni vele...és szakított..

2009. nov. 4. 11:20
 7/21 anonim ***** válasza:
De mit akarsz?? Egy hét alatt nem lehet beleszeretni senkibe. Az vagy kialakul vagy nem. De ha igen akkor se egy hét alatt. Vagy valami más nem stimmel veled. Lehet hogy kibirhatatlan vagy vagy csúnya.
2009. nov. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
nem vagyok csuny már meg bocsássXDXD képzeld hogy több jelentkezö is van de már nem kell senki...mer mindenki át vág érzelmileg:( és amugy mért kell ellenségenek lenni??
2009. nov. 4. 14:08
 9/21 anonim ***** válasza:
:C XDXDXD :C XDXD <<<<a szellemi szintről ez sokat elárul, és az életkorról is.
2009. nov. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
JAVÍTÁS: csúnya
2009. nov. 4. 14:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!