Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lány akar ez lenni?

Figyelt kérdés

Milyen lány az ilyen? . Lent tovább.


Volt egy 15 éves lány akivel együtt voltam,és azért szakítottunk mert szerinte messze vagyunk egymástól (1hónapig tartott a kapcs.)(Budapest - székesfehérvár=63km)és nem beszéltünk utána 2-3 napig,ezután újra elkezdtünk beszélni és megtudtam hogy az alatt a 2-3 nap alatt bepasizott...de én nem adtam fel és visszahódítottam és kavartunk a barátja háta mögött és így ment 2 hónapig amíg végül össze nem vesztek miattam mert lebuktam egy sms miatt és ezután közölte hogy választani fog,és megígérte hogy én leszek az és egyikünket se választotta mert kiderült hogy a képben volt még egy harmadik is


U.I.:13 évesen dugták meg előszőr

pár nappal kapcsolatba kerülésünk után egyik hajnalban küldött egy magáról egy félmeztelen képet SMS-ben...így utólag ezt se tudom mit akart ez jelenteni


én:19F másik dobott:18F mostani palija:24F


2012. máj. 28. 17:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Kurv@.
2012. máj. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
GYÍK lány. biztos ő is látogatója az oldalnak, úgy vigyázz!
2012. máj. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Utálom a ribancokat ,de a buta embereket is!

Hogy nem vetted észre mar az elején ,most írtad le az erre utaló jeleket:)

2012. máj. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
rakd már be képét légyszi!
2012. máj. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
én is 15 vagyok de nem nagy távolság szerintem simán járhatott volna veled tovább is de ha ilyen k.rva akkor hagyd... eléggé szégyen hogy képet küldözget ezek után és hogy 13 évesen már megvolt neki..
2012. máj. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Erre nem tudok jobbat írni: OMG!
2012. máj. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mostmár azert leesett ?
2012. máj. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ócska r1banc a neve. Ettől függetlenül nem értem, miért pattogsz, hiszen egy szempontból korrekt volt: nem árult zsákbamacskát. Alapszabály, hogy ne akarj olyan csajjal járni, aki veled csalja a pasiját. Ő egy kis r1banc, de szerintem senki sem kényszerített, hogy azután is vele járj, hogy erre rájöttél.
2012. máj. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
kis pics*nak felállt a pöcke, és változatosságot akart. Nem azért dobott ki mert túl messze vagytok egymástól, ez csak egy ürügy volt az egészre. Szerintem amikor veled volt már akkor megvolt neki az a 18 éves pasi.
2012. máj. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez egy nagy R*BANC!!!!!!!!!!!
2012. jún. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!