Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar velem szeretkez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem szeretkezni?!

Figyelt kérdés
Párommal együtt vagyunk egy éve, de még nem volt köztünk több pettingnél. Én 26/L vagyok,a párom 35. Amikor rákérdezek, kitérő választ kapok. Eléggé maradi felfogású a párom, igyekszem alkalmaszkodni, de ennyi idősen nem vmi jó úgy élni, mint egy 60 éves... nem tudom, mit tehetnék.
2012. máj. 28. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
csald meg ; vagy érd el hogy féltékeny legyen ; vagy csak mond meg neki, hogy kell a szex.
2012. máj. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A megcsalás ugyan mire vezethet?Szerintem semmi jóra,bár a 26 éves kérdező is tisztán érzi ezt,mindegy...


Ha valaki olyan mint egy vénember az talán lelki problémákat mutat,hogy érzed lehetséges(kérdőjel)

2012. máj. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már mondtam, vagyis többször utaltam rá, hogy nekem szükségem van rá... Szeretem, ezért a megcsalás szóba sem jöhet nálam.
2012. máj. 28. 17:58
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves második. Úgy érzem igen, lelki probléma van a háttérben és nem tudom, hogy lehetne őt ebből kihozni. Azt hiszem, bizonyítom eléggé azt, hogy vele akarok lenni...
2012. máj. 28. 18:04
 5/5 anonim ***** válasza:
A probléma súlyossága minél erősebb annál kevésbé elég az ha szakszerűtlenül próbálsz segíteni,én is sok mindenen átmentem már ezzel kapcsolatban de én súlyosabb eset voltam,nem volt szép látvány hogy egy 20 éves fiú nem tud tisztán gondolkodni és mindenen csak morog meg dühöng mint egy rossz értelemben vett öregember.Nálam kikerülhetetlen volt szakemberi beavatkozás,ha ez a társadnál soknak tűnik akkor te/ti utánanézhettek önerőből hogyan lehet javítani a dolgon,pártanácsadás(bár ez nem tudom pontosan mit takar).Minden jót.
2012. máj. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!