Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi esélye van ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélye van ennek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Egy barátom viszonyt folytatott a barátnője mellett fél éven át. Elmondta neki, nem szakítottak, a barátnő azt mondja, megbocsátott, de azóta a srácnak semmi élete, folyamatos bűntudatkeltés megy, nem aludhat a saját albijában, nem telefonálhat anélkül, hogy ne gyanúsítgatná. Hibázott a barátom, értem én a bizalmatlanságot, de ha elvileg megbocsátott (amit nem hiszek, mert egy fél nap alatt tette), akkor miért kell folyton gyötörni? Így mi értelme folytatni a kapcsolatot? Azt mondják nagyon szerelmesek egymásba, de emiatt érdemes tönkretenni egymást?
2012. máj. 28. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A lány helyében szakítottam volna vele.Ha egy ilyen dolog kiderül soha nem lesz már olyan a kapcsolat mint előtte volt.Én nem tudom sajnálni a barátodat ha fél évig csalta a barátnőjét akkor örüljön,h még szóbaáll vele.
2012. máj. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az első válaszolóval, undorító dolog, hogy megcsalta (ráadásul rendszeresen), a bűntudatkeltés teljesen jogos, de a kapcsolat halott, felesleges folytatni. esetleg a megcsalás előtt kellett volna gondolkodni... mindennek súlya van...
2012. máj. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem is halott, de egyszerűen nem látják be, csak azt hajtogatják, hogy így meg úgy szeretik egymást, hogy mennyire szerelmesek, közben meg mindkettő totál ki van idegileg, lelkileg, mindenhogy. Nem értem, miért folytatják így. Inkább tönkremennek, de nem engedik el egymást...
2012. máj. 28. 22:13
 4/5 Költőnő? ***** válasza:
attól, h valaminek vége van, még nem biztos, h lezárásra is kerül....
2012. máj. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
S_ggfej egy haverod van. Meg is érdemli, érzelmileg tönkrevágta azt a csajt.
2012. jún. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!