Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gyűlöl az ember igazán?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gyűlöl az ember igazán? Nem azt, amit soha nem kapott meg, hanem azt, amit egyszer megkapott, de nem tudott megtartani. " Egyetértetek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 28. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
hát én azt utálom mikor a wc-n kifogy a papír,na az tényleg rossz
2012. máj. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak ez a két lehetőség van? Mert ezek közül én semmit sem gyűlölök.
2012. máj. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én értem, hogy mire gondolsz...

Magamra levetítve... Gyűlölöm, hogy megkaptam és nem tudtam megtartani... de saját magamat gyűlölöm ezért...

2012. máj. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én nem gyűlölöm azt sem, akit nem tudtam megtartani

nem értek egyet

2012. máj. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

hát én nemtom...


eddig még nem kaptam semmit,úgyhogy nem tudom,milyen érzés...:S:D

2012. máj. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én azt a helyzetet gyűlölöm,amikor megkaptam valamit,de nem tudtam megtartani.Illetve nem is annyira a helyzetet magát,hanem inkább önmagamat,mert kevésnek és gyengének érzem magamat ilyenkor.
2012. máj. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ha valamit nem tudtam megtartani akkor én voltam a hülye, tehát az egyetlen akit gyűlölhetek az én vagyok. Amit pedig nem kaptam meg azt is megkaphatom de furcsa mód akkor ha nem akarom görcsösen, ha nélküle is elvagyok.
2012. máj. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én a cigányokat gyűlölöm.
2012. máj. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én azt gyülölöm, hogy megint nem nyertem a lottón.. goddamnit..
2012. máj. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Itt parkapcsolatrol van szo,nem egyebrol mint ahogy egyesek irjak.Ugyanakkor teljesen igaza van tobb valaszolonak,miert gyuloljunk valakit foleg ha sajat hibankbol veszitettuk el ? Kicsinyes ,onzo,felfogas az ilyen.Ha vesztettunk is,valaljuk be oszinten es viseljuk emelt fovel a kovetkezmenyeket,ha faj is,igy legalabb,onbecsulesunk, emberi meltosagunk megmarad.
2012. júl. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!