Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a pasit akit szeretek?

Figyelt kérdés
kb. 3 hónapja jártunk mikor egyszer csak kitört üvöltözött ok nélkül és rájöttem hogy csak én voltam az első akivel összeveszett a tesóival a szüleivel is utána a fejemhez vágta hogy nem szeret de előtte pár nappal pedig bizonygatta nekem hogy oda van értem meg minden és tudta jól hogy nem kételkedek benne hogy ő szeret vagy sem, de gondoltam arra is hogy kicsit megilyedt mert felmerült az a lehetőség hogy babát várok és a tünetek elég rendesen megvoltak de közbe mentsruáltam és nagyon megilyedtem mert a családomba nem egyszer előfordult hogy menzesz mellett valaki babát várt bár így ez veszélyeztetett terhességet jelent a lényeg az hogy azóta lett kicsit furcsa mikor azt mondta nekem a nőgyógyász későn jöttem bár nem mondta babát várok e vagy sem de szerencsére vettem egy tesztet és az negativ lett mit tegyek ha nem szeret mért néz állandoan ha nem szólok hozzá már elkezd bunkon beszélni hozzám de tegnap olyan furcsa volt délelött ugyan ugy hosszan nézett utána pedig mikor megint találkoztunk ránéztem ő rám és rám mosolygot este meg úgy mond poénkodni akart velem azt mondta az öcse és elkezdett velem értelmesen beszélni... mi ez? szeretem bagyon de félek hogy teljesen elvesztettem.....
2009. jún. 30. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért nem ültök le megbeszélni?

Vegyél magadon erőt és bátorságot és mond el neki hogy mi a problémád

Szépen nyugodtan higgadtan

Ha megérti és tud rá értelmes választ magyarázatot adni akkor jó :-)

Ez a legegyenesebb és legtisztább

Igy te is tisztán fogsz látni :-)

Én ezt javaslom

2009. jún. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ááááááááááááá..írásjeleket könyörgök!!!!!!Hát..biztos kicsit megijedt, mikor azt hitte gyereketek lesz, de ha ennyire kiszámíthatatlan viselkedésű, akkor tök fölösleges vele újra kezdeni! Ki akar olyan embert maga mellé, aki egyszer csak elkezd üvöltözni, minden előzmény nélkül.Félni akarsz mellette??
2009. jún. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem nem akarok mellette félni de tudom sose bántana előbb vágná le a kezét hogy ő megütne engem vagy bármiképp bántson
2009. jún. 30. 11:34
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat de kideritettem pár dolgot azért csinálja ezt hogy próbára tegyen hogy mennyire vagyok így hozzá hüséges és úgy örülök me végre újra elkezdett velem flörtölni meg minden mosolyog rám kacsingat nekem és élvezi hogy mindig elpirulok köszi a tanácsokat
2009. júl. 1. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!