Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzem meg azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg azt a fiút akivel egy suliba járok egy évfolyamra és akit szeretek egybe de úgy hogy ő a gimisekre bukik?

Figyelt kérdés
Hello!Van egy fiú akibe több mint egy éve szerelmes vagyok!Egyszer jártunk de csak 1 órát aztán szakitot velem me cikinek tartota hogy ha velem jár!És nem tom hogyan JÁRJUNK ha ő már nem szeret és én meg nem tudom feledni!Nem vagyok túl szép és nem vagyok túl vékony se!A válaszokat köszönöm előre is!!
2009. febr. 2. 18:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy nehéz,de jobb lenne ha letennél róla.Én négy évig voltam szerelmes egy fiúba,hiába,és akkor tetszettem meg neki,mikor barátom lett,mert észrevette,hogy elvesztette a nagy "rajongóját".Ha nagyon sok időt vársz rá,előbb utóbb te is felfogod hogy nem éri meg.Próbálj mással flörtölni,ezzel talán felhívod a figyelmét.De szerintem ha egy fiú azt mondja egy lánynak hogy ciki,akkor az a bunkóság magasfoka,nem éri meg vele foglalkozni.Fogsz majd találni nála jobbat,talán csak még nem hiszel benne.
2009. febr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy szereted "egybe" ?! Darabokban nem?.....Vagy.........ááááááá......különben is, botrányos a helyesírásod....:((((((
2009. febr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nam mondta igy hogy ciki vok csak azt hoogy kinevetnének minket és valahogy nem tudok belőle kiszeretni pedig van egy fiú aki most írogat nekem de nem láttuk még egymást meg 15 éves is ,a suliba van még egy a fiú a szerelmemnek a barátja és ő tudja is hogy szerelmes vok a haverjába de ő is tetszik csak néha nagyon bunko.
2009. febr. 2. 19:13
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem tök mindegy a helyes írásom
2009. febr. 2. 19:14
 5/13 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy!:) De Te nem vagy szerelmes! Ugyanis,ha a haverja is tetszik,akkor ez csak egy fellángolás! Találsz ezerszer jobbat!Hidd el!
2009. febr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
oké
2009. febr. 2. 20:29
 7/13 A kérdező kommentje:
de akkor honnan tudjam hogy melyiket szeretem?
2009. febr. 2. 20:31
 8/13 anonim ***** válasza:
Onnan hogy ezt a kérdést nem kell senkinek se feltenned,érzed magadtól is.
2009. febr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
oké köszi
2009. febr. 2. 20:37
 10/13 anonim ***** válasza:

Igazad van, tök mindegy milyen a helyesírásod....:((((((

Az is tök mindegy, hogy olyan sötét vagy mint egy európai uniós tagország nyugati mintára alapozott, mekis-menűn elhízott, degenerált kis pi..a!

2009. febr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!