Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első randin megfoghatom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin megfoghatom a lány kezét? És megcsókolhatom?

Figyelt kérdés

A kezét milyen módon fogjam meg? Sétálunk és közben csak úgy...? :/

A lánynak is bejövök,ez biztos, csak nem tudom,h az első randin jó ötlet-e megfogni a kezét,vagy megcsókolni. Persze ha ő kezdeményezne,akkor könnyebb lenne...:)



2012. máj. 29. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
a kezét fogd meg, a végén meg alkalmas pillanatban jöhet a csók. mondd h sétáljatok, fogd meg a kezét
2012. máj. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De ha azt mondom,h sétáljunk,és csak úgy megfogom a kezét,akkor erre hogyan fog reagálni? :S

örülni fog annak,h megfogtam a kezét?

2012. máj. 29. 15:41
 3/5 anonim ***** válasza:
29%

"Adok neked egy tanácsot: senkitől se fogadj el tanácsot!" :)

Viccet félretéve, aranyszabály: soha, semmilyen körülmények között ne fogd meg a lány kezét az első randin, és első randin ne is csókold meg! Egy-egy óvatlan érintés "bocs, csak egy kis porszem volt a válladon" belefér, kell is...

De maradj elérhetetlen, ne érezze magát nyeregben! Randi után őrlődjön egy keveset, hogy "miért nem fogta meg a kezem?" "miért nem csókolt meg?" "nem tetszem neki?" "vajon fel fog hívni?" - ilyen kérdésekkel hagyd a lányt 1-2 napig.... és sikered lesz.

2012. máj. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első randin felesleges mind a 2. Ha csak meg akarod dugni akkor hajrá nyomulj, ha tartósabb kapcsolatot akarsz akkor ismerd meg.


Én 3. randiig semmilyen fizikai kontaktot nem létesítettem eddig 1ik barátnőmmel sem, az üdvözlő és búcsúzó puszin kívül. Ez egy rosta, aki nem bírja az kiesik a körből, de vannak akik bent maradnak.

2012. máj. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszolónak köszönöm. Meg a többieknek is. Köszi szépen. Majd lesz valami... :D ;)
2012. máj. 29. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!