Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolat! Mikor éreztétek, hogy most már végleg szakítanotok kell, és miért döntöttetek úgy?

Figyelt kérdés

Hogyan léptetek túl, mert gondolom azért valamennyire hiányzott a másik több év együttlét után. Hogyan álltatok fel újra, és kezdtetek "új" életet a másik nélkül?


22 L (4 éves kapcsolat)


2012. máj. 29. 21:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy első kapcsolatom, neki is én.
2012. máj. 29. 21:45
 2/4 anonim ***** válasza:
Én akkor döntöttem el hogy szakitok a pasival mikor annyira egy számitogépes játék rabja lett hogy teljesen elhanyagolt nem jött velem sehová, éjjelnte nem hagyott aludni mert hogy várjam meg mig ö is jön hajnali 2 kor.. aztán ezt elviseltem még 1évig igy közben elkezdtem barátnözni eljárogatni bulizni és ugy éreztem hogy a kapcsolatnak nincs értelme szakitottam vele. Aztán ekkor ő rájött milyen hülyeséget csinált egész eddig és próbált visszaszerezni könyörögni fenyegetözni hátha sikerül de már nem éreztem azt hogy szerelemmel tudnám szeretni csak barátként és emberként.. Eleinte barátok voltunk hátha ugy könnyebb lesz neki meg kicsit nekem is a lelkiismeretem de nem ment végül eldöntöttük hogy a legjobb ha nem találkozunk többet nem keressük egymást. Aztán beálltam dolgozni lettek uj hobbijaim eljártam bulizni több mint egy éve nem beszélünk, néha még sajnálom a dolgot ha eszembe jut de már túl vagyok rajta és nagyon remélem hogy ő is és azt is hogy talál majd magának valakit és ne követ majd el hasonló hibákat :) 19/L
2012. máj. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok azt kihagytam hogy 3 évig tartott összesen
2012. máj. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egy év után úgy éreztem, hogy kiszerettem belőle, de próbáltam bemesélni magamnak, hogy ez csak pillanatnyi fellángolás. aztán minél többet meséltem a barátnőmnek arról, hogy köztünk miért nem működik, annál erősebb volt bennem, hogy nem akarom folytatni. leültem vele és megmondtam, hogy nekem ez már nem kapcsolat (elhanyagoltuk egymást, meguntuk, és hatalmas különbségek voltak közöttünk, amik zavarta egyik a másikat). Megértette, és eldöntöttük, hogy szakítunk, de mivel egyikünket sem viselt meg a szakítás, próbáltunk barátok maradni, néha találkoztunk, de mikor megmondtam neki, hogy új barátom van, ráadásul az a srác, akit ő nem szerette volna, hogy összejöjjek vele, nem esett jól neki. azóta eltelt már majdnem egy hónap és csak egyszer beszéltünk.
2012. aug. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!