Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adunk még egy esélyt a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adunk még egy esélyt a párommal a kapcsolatunknak, ő azt mondja most nem szerelmes és hogy nem tudja mi lesz, lehet szakít, szerintetek ebből még lehet újra igazi kapcsolat?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem hogy ha időt kell adnia magának az azt jelenti hogy semmi jóra ne számítsak. 4 évet voltunk együtt, miattam lett vége (szünetet kértem), azt akarta hogy béküljünk ki, mire én beleegyeztem már így állt a helyzet. Nem tudom mi legyen, annyira fáj hogy ennyire gyenge volt a kapcsolatunk... Teljes szívemből szeretném ha együtt lennénk újra, úgy mint régen, de félek hogy véglegesen szakítani fog... :'(
2012. máj. 28. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem szeret, akkor hagyd. Inkább most, mint hiú ábrándokat kergess mint én :(
2012. máj. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"ő azt mondja most nem szerelmes"


nem lehet ebből már semmi. ha már ki tudja mondani ezt, akkor vége.

2012. máj. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ami egyszer elromlott ennyire,nem javul meg
2012. máj. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na várjunk csak, most akkor ki kért időt? Ha mindketten, akkor ennek már vége.

Ha tényleg szereted, próbáljátok átbeszélni a dolgokat, de ami nem megy, azt ne erőltesd.

2012. máj. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindegy már, végleg szakított velem :'(
2012. máj. 31. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!