Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az nem szánalmas, h több,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem szánalmas, h több, mint 2 évet várok egy csajra?

Figyelt kérdés
És mikor már felmerült, hogy összejövünk most úgy érzem kihátrál az egészből. Még azt is kivártam, hogy egy másik fiúval járt kb. 1 évig. (2 hónapja szakítottak) Bennem van a hiba? Vagy most ezzel az egésszel én mit csináljak? (19 F)
2012. máj. 30. 00:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
De szánalmas. Nem találsz mást vagy mi?
2012. máj. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%

Ember, tanuld meg, hogy egy férfi nem szabad, hogy alárendelje magát egy nőnek!


Ezzel a várás barosmággal csak azt érted el, hogy ő magát értékesebbnek látta és te lettél az alacsonyabb értékű fél.


Kegyetlenek a törvények, a nők mindig az erősebbet választják, te alárendelted magad neki és elvesztetted a vonzalmadat, ő talált egy menő marhát, aki helyben berakta neki és vitte a nőt. Ez ilyen egyszerű én is sokáig tököltem és beszoptam.

2012. máj. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem felejtsd el az egészet. Mi ez, hogy kivárod, amig jár valaki mással? LOL
2012. máj. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
11%
Szánalmas lúzer
2012. máj. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Teljesen feleslegesen vársz rá. Magában is az, főleg ha nem is tud róla, hogy vársz rá.


Ráadásul honnan vagy benne biztos, hogy bejönnél neki?

Az a szopó, ha a szemedbe mondaná, hogy nem vagy az esete, te meg elbasztál 2 évet :D


22/F

2012. máj. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
44%
Ha pasi lennék most megütnélek,hogy szégyenbe hozod a férfi nemet-de mivel nő vagyok csak nevetek rajtad.
2012. máj. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 CMD ***** válasza:
De, az.
2012. máj. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

én is várok majd egy lányra akit szeretek de hátha übereli őt egy másik, most is lesz egy randim, így már a többi lánynak kell megfelelnie nekem és nem fordítva HÁHÁ :D

f18

2012. máj. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szopjon le mindegyik egy taliga aprómajmot, mindegyik amelyik ide jött trollkodni, meg szidni a kérdezőt.Ezer droid kérdés van ahova nem, hogy lehet, kell is menni, de ez nem olyan gyökerek.


Figyelj, én azt tudom tanácsolni, hogy kérdezz rá konkrétan, és kérd meg, hogy egyenes választ adjon.Ha azt mondja, nem akar tőled semmit, akkor jobb tudnod, vagy pedig hamar belátja, hogy rosszul döntött, és minden happy end.Lényeg ne húzd tovább:)Amúgy,ismerős a helyzet, mivel nekem is volt részem ilyenben, csak a ló másik oldalán voltam.Én amikor megunta az illető, beláttam, hogy rosszul döntöttem.

2012. máj. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Először is köszi a válaszokat :) de az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy túl későn léptem felé, mikor már képben volt az a másik faszi. De pedig az elmúlt 3 hónapban (miközben járt a másik csávóval) éreztem meg mondta is, hogy szeret (bizonyította is, de határokat betartottuk...nem feküdtem le vele) Szóval én is hibás vagyok. De van olyan, hogy fél elkezdeni egy új kapcsolatot? (Neki ő volt az első)
2012. máj. 30. 00:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!