Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolja azt sok ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja azt sok ember (itt is), hogy ha egy 24 éves összejön egy 15 évessel az szánalmas?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 9. 15:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%
Mert enyhén pedofília-gyanús... 15 éves kislány babázzon, kisfiú meg legózzon nyugodtan...
2012. ápr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 lila nyuszi ***** válasza:
78%

Egy 15 éves azért már egyáltalán nem kisgyerek kinézetre.... Szerintem nem szánalmas, max fura.


20/N

2012. ápr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%
mert egy 15 éves még éretlen kislány,egy 24 éves meg fiatal férfi,nagy a korkülönbség,mások az igények,egy 15 éves még ne szexeljen,egy 24 évesnek már szüksége van rá,az egyik most kezdte a gimit a másik vagy dolgozik vagy most végez az egyetemen,ne viccelj már,max annyi a közös bennük hogy a 24 éves egy 15 éves értelmi szintjén van,ha kikezd egy kislánnyal
2012. ápr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
Lehet hogy már menstruál, de akkor is csak egy gyerek, aki a legjobb esetben elsős gimnazista. 24 éves pedig lassan az utolsó félévét végzi az egyetemen. Annyira egyértelmű, hogy a pasi megfekteti a csajt, és ha beleun a gyerekes hisztibe továbbáll.
2012. ápr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%
Nem szánalmas, de nem normális, hogy két ennyire eltérő életszakaszban lévő ember párkapcsolatba kezdjen. Egyszerűen nem működne az életvitel és gondolkodásmódbeli különbségek miatt.
2012. ápr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%
Azért, mert pl én 22 éves fejjel nem tudom megérteni, hogy mit lát az ember gyermeke egy 15 éves lányban. Én valahogy nem tudok egy 15 éves lánykára nőként tekinteni.
2012. ápr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
42%

Mert az a sok ember még egy saját korosztályában lévővel sem tud összejönni.

ÉS HA ÉN 17 ÉVESEN MÉG NEM TUDTAM CSAJOZNI ÉS KIMARADTAM EBBŐL, MIÉRT BŰN, HA PÓTOLOM X ÉVESEN? ...

2012. ápr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
70%
Senki nem mondta, hogy ez bűn. Csak azt nem értem, hogy miért 10 évvel fiatalabbakkal kell ezt pótolni. És igaz, hogy nem tudok összejönni egy velem egy korúval, de nem ennek az oka az, hogy furán nézek egy 24f-15l kapcsolatra,
2012. ápr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
17%
Az én csajom 16, én 22 leszek. És? Majd én eldöntöm, hogy ki kell nekem. Akinek szúrja a szemét bekaphatja a f@szomat. Nem kell az ilyenekből ügyet csinálni!
2012. ápr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Kilencedik, azt meg szabad kérdezni, hogy mióta vagytok együtt?
2012. ápr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!