Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes olyan fiúval kezdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes olyan fiúval kezdeni akinek sok gondja van?

Figyelt kérdés
Ismerek egy fiút hosszú ideje nagyon szeretem és jó barátom. Kicsit többet érzek iránta volt már köztünk testi kapcsolat is (csók összebújás stb.) de azt mondta nem tud velem többet elképzelni. Elég zavaros a lelke minden szempontból gondok veszik körül... Van hogy csak találkozunk és órákig fekszik az ölemben és cirógatom, beszélgetünk... Én érzem hogy kötődik hozzám és én szeretnék "gondoskodni" róla. Viszont azt akarnám hogy barátnőként tekintsen rám, ne mint az anyjára vagy nem tudom. Mit kéne csinálnom? Szeretnék segíteni neki de nem tudok, csak azzal hogy mellette vagyok és támogatom...
2012. máj. 30. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezzel csak magadat kínzod! Ha megmondta, hogy nem tekint rád, vagy is nem képes rád úgy tekinteni, mint egy nőre, akkor nincs mit tenni. Ahogy elmesélted a helyzetet, úgy fest, mintha csak egy nagyon jó barátja lennél, és egy olyan valaki, akinek képes kiönteni a lelkét, megbeszéli veled a gondjait, de semmi több. Lehet, hogy csúnyán hangzik, de te csak egy pótlék vagy a számára :/
2012. máj. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
csak nem értem hogy ha megvan a kötődés és a szeretet,. működik a kémia is akkor mi hiányzik...
2012. máj. 30. 14:02
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy ilyen barátom, ugyanez volt a helyzet mint veled. Nagyon kötődtem hozzá, nagyon mély ember lelkileg, mintha nem is ezen a bolygón született volna. Beleszerettem a különlegességébe, és órákig a szemünkkel képesek voltunk beszélgetni. Súlyos múltbéli problémái voltak, aminek én támaszai voltam. Hát végül is az lett a vége, hogy a srác egyik napról a másikra nem adott életjelet magáról, hiába kerestem, nem válaszolt. Eltűnt az életemből. Egyszer azt mondta, túl sokan bántották, ahhoz, hogy velem többet elkezdjen. Lehet ezért ment el. Máig sokat gondolok rá. Azóta komoly kapcsolatban élek mással, de K. nem tud kimenni a fejemből, lezáratlan ajtó maradt.
2012. máj. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

az idő...

adj neki időt. bolondítsd jobban magadba. légy kacér és gyakran szeretgesd. nem csak erre van szüksége, de egy bizonyos lelki állapotot is el kell érnie ahhoz, hogy tudjon kapcsolatot létesíteni valakivel.

2012. máj. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy a fiúk sokszor nem tudják, mit is akarnak egy lánytól. Egy ismerősöm nagy nehezen jött össze a barátjával, mert a fiú nem is akart barátnőt. Lehet, hogy még nem tudja eldönteni, hogy mit akar tőled. VAGY! Nem tudja, hogy mi a "problémád". Ha tényleg már szinte minden volt köztetek, akkor van annyira ez a kapcsolat, hogy megbeszéld vele a dolgot.
2012. máj. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a kémia akkor működik,ha felizgul ha úgy simogatod pl ..ha nem izgatja a lényed közelsége,akkor részéről nem műxik..
2012. máj. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem nem érdemes (én is ilyen vagyok csak azért gondolom). Rajta szakember segíthet, a jó akarat az sajnos nem lesz elég. Ismerem a jelenséget amiről beszélsz.
2012. máj. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én is így voltam, ovi óta a legjobb barátom volt... és minél idősebbek lettünk náluk (vele meg a családjában egyre több gond/probléma volt)...sokszor mondta, hogy szeret de úgy mint a testvérét, és nem lenne jó ha lenne köztünk valami.de történtek dolgok én 16 voltam ő pedig 17 amikor le is feküdtünk egymással, utána kb. egy hónapig kerültük egymást. utána én elmondtam neki, hogy többet érzek iránta mint barátság, és hogy szeretnék tőle többet. de ő elutasított, és 4 hónapig szó szerint kerül. aztán már kevesebbet beszéltünk, kevesebbet találkoztunk egyre kevesebb dolgot tudtunk egymásról. és hát úgy alakult hogy lett barátom, a barátommal fél éve együtt voltunk mikor a srác újra felkeresett és mondta hogy beszélnünk kell (ő a barátomról nem tudott)...és találkoztunk, elmondta hogy hülye volt ő is szeret, és szeretné ha a barátnője lennék, de akkor már késő volt, elmondtam neki, hogy van barátom és nem fogok vele szakítani. és hát azóta eléggé eltávolodtunk egymástól, de még tartjuk a kapcsolatot...de eléggé rossz így mindkettőnknek :/
2012. máj. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. egyelőre akkor tartom a távolságot. :)
2012. máj. 30. 14:59
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, és hasonló helyzetben vtam, annyi különbséggle, hogy én akartam is valamit a lánytól, össze is jöttünk, jó volt, sokat segített rajtam lelkileg, ő is tanult tőlem pár dolgot úgy érzem. Igaz hogy már vége, de hasznos kapcsolat volt mindkettőnknek. :)


de ez tényleg csak akkor működik, ha ő is azt érzi amit te,

2012. máj. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!