Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régi kapcsolatot újra kezdeni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi kapcsolatot újra kezdeni? Hogyan? Érdemes?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. nov. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sehogy, mert az esetek 99%-ában újra szétmentek rövid időn belül.

Tapasztalat.

2011. nov. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sokmindentől függ...de ha így általában kérdezed, akkor szerintem nem érdemes újrakezdeni...
2011. nov. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
felesleges,csak az idötöket pocsékoljátok. Ez tapasztalat. ott már baj van,ha ujra kell kezdeni,mert nem müködik. és megsúgom ugyanúgy nem fog müködni. elöbb-utobb valamelyikötöknek fel,fog büffenni,hogy ez meg ez volt,és kezdödik majd minden elöröl.
2011. nov. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
elözö vagyok. milyen régi kapcsolat? csak pár hetes,vagy hónapos?? és szünetet tartottatok,hogy hátha.......?? mert úgy felesleges újra kezdeni. de ha már több év telt el akkor talán. bár én úgysem nagyon bizok benne.
2011. nov. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi újra kezdtük. Nem ugyanazok a problémák merültek fel azóta mint korábban ( azokat már kiveséztük vele ), de hát ez egy kapcsolat velejárója. 1 év szünet volt és lassan egy éve vagyunk ismét együtt. Ha nem önbecsülést sértett a szakítás, meg lehet beszélni, és ha még mindig szeretitek egymást, akkor szerintem nincs akadálya az újra kezdésnek. Szerintem ilyenkor érdemes.
2011. nov. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
3 hónapig voltunk együtt, és majdnem egy éve szakítottunk már. Egy "kedves" ember elég szépen belekavart a kapcsolatunkba, és ezért szakított velem. Rá egy hétre újra akarta kezdeni, de elvesztette a bizalmamat. Azóta barátok lettünk, és elmondta, hogy ő még mindig szeret, és újra szeretné kezdeni. Ez volt szeptemberben, Az utóbbi időben egyre több időt töltünk együtt, és a bizalmamat is visszaszerezte....és kezdek visszaszeretni belé...:/
2011. nov. 13. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!