Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj van velem? Már 9hónapja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj van velem? Már 9hónapja, hogy elvesztettem a szüzességemet elég rendszeresen élek nemi életet, több barátom is volt már, mégis csak életemben 1szer volt orgazmusom az 1. pasimmal.

Figyelt kérdés
Odavagyok a jelenlegi páromért már ha csak arra gondolok, hogy vele lehetek nagyon felizgulok, jó is vele lenni, sokáig is bírja és még se jutok el az orgazmusig....viszont ha maszturbálok úgy gyorsan el tudok élvezni. Valami bajom van?
2009. jún. 30. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs semmi bajod, nekem ugyanaz van, 4 éve élek nemi életet, de még egyszer se jött össze pasival, csak mikor masztizok... :S Amúgy hallottam olyan ritka esetről is, h van olyan, aki egyszerűen képtelen rá, lehet, h nálam ez a helyzet! De neked már egyszer sikerült, ne aggódj, majd összejön újra, csak sokat kell "gyakorolni"! ;)
2009. jún. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem az aktus közben tulságosan is rá van állva az eszed arra ,hogy most mindenképpen orgazmust akkarok, viszont a tested ezt az akkaratot "ilyen fajta nyomáásra" képtelen véghezvinni. Probáld meg ugy hogy csak a szerelmedre gondolsz talán ugy sikerül persze ez csak az én javaslatom, de ha sikeres ird meg. férfi vagyok.
2009. jún. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
majd hétvégén próbálkozunk....egyébként érdekes mert lovagló pózban még csak a közelében se jártam az orgazmusnak, a kutyában viszont már közelítek, csak azt a mostani párommal még nem próbáltuk
2009. jún. 30. 19:10
 4/7 anonim ***** válasza:
azért mert nem olyan a viszonyod a pasikkal amilyennek lennie kellene. lehet hogy inkább egy pasinál kellene maradni akibe szerelmes is vagy, meglátod visszatér ami az elsővel megvolt.
2009. jún. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nagyon szeretem azt, akivel most vagyok. az 1.nél szerintem csak a póz volt az olyan. ő a kocsi hátsó ülésén ült én pedig valahogy rajta guggoltam és úgy...
2009. júl. 1. 07:59
 6/7 A kérdező kommentje:
nem sikerült
2009. júl. 5. 20:58
 7/7 legion válasza:
Es,azota sikerult?
2018. nov. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!